120311-2026 - Ergebnis
Niederlande – Personaleinstellung – EA Inhuur Financiële Professionals
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEA Inhuur Financiële Professionals
BeschreibungDe HHs heeft de komende jaren een diverse behoefte aan financiële professionals voor inhuur opdrachten. Met behulp van deze externe professionals moet onze organisatie in staat zijn om zowel bestaande (reguliere) taken als de nieuwe ontwikkelingen binnen het onderwijs goed vorm te geven en ten uitvoer te brengen. De HHs is voornemens om drie leveranciers te contracteren en uitvragen te doen via een minicompetitie
Interne KennungEA-MT-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOpenbare Europese Aanbesteding
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
LosLOT-0000