See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup automobilů pro Moravskoslezskou Technologickou Akademii, z.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka osobních vozidel - elektromobilů (BEV) – tj. vozidlo výhradně s elektro pohonem – bateriemi poháněný elektromobil (BEV).
Interne Kennung: Nákup automobilů pro Moravskoslezskou Technologickou Akademii, z.s.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: část VI: Vozidlo VI. typu
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka 1 ks vozidla
Interne Kennung: část VI
Los: LOT-0001
Titel: část I: Vozidlo I. typu
Interne Kennung: část I
Los: LOT-0002
Titel: část II: Vozidlo II. typu
Interne Kennung: část II
Los: LOT-0003
Titel: část III: Vozidlo III. typu
Interne Kennung: část III
Los: LOT-0004
Titel: část IV: Vozidlo IV. typu
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka 2 ks vozidla
Interne Kennung: část IV
Los: LOT-0005
Titel: část V: Vozidlo V. typu
Interne Kennung: část V