See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta i gminy Słomniki w I półroczu 2025 r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do zaproszenia. 3. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji dotyczącego zwiększenia ilości odpadów komunalnych. Prawo opcji przewiduje zwiększenie ilość odbieranych odpadów do 50% pierwotnie zakontraktowanej ilości, po cenach jednostkowych wskazanych w formularzu oferty. Uruchomienie prawa opcji obowiązuje na zasadach i trybie opisanym poniżej: 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części; 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 6. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego ilość odpadów komunalnych objętych danym zgłoszeniem.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek”.