See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH i NAPRAW POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH, WOJSKOWYCH ŻW (2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług w zakresie przeglądów okresowych i napraw pojazdów służbowych, wojskowych ŻW wynikających z potrzeb obsługowych i naprawczych Zamawiającego oraz jednostek organizacyjnych będących na jego zaopatrzeniu, zlokalizowanych w m. Warszawa oraz w m. Mińsk Mazowiecki.
Vorherige Bekanntmachung: 817693-2025
Interne Kennung: RZP/45/OZŻW/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia w celu realizacji zadań stawianych Zamawiającemu (art. 411 ust. 7 i 16 ustawy Pzp.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów Grupy Volkswagen (Volkswagen, Skoda)
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów Grupy Volkswagen (Volkswagen, Skoda)
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki BMW
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki BMW
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki MERCEDES
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki MERCEDES
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki LAND ROVER
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki LAND ROVER
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów osobowych, osobowo-terenowych
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów osobowych, osobowo-terenowych
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Przeglądy okresowe i naprawa autobusów pasażerskich marki MAN, MERCEDES TURISMO, SCANIA
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa autobusów pasażerskich marki MAN, MERCEDES TURISMO, SCANIA
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów ciężarowych marki IVECO, IVECO EUROCARGO, JELCZ, STAR, DAF, MAN, TIWD oraz przyczep jedno i dwuosiowych
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów ciężarowych marki IVECO, IVECO EUROCARGO, JELCZ, STAR, DAF, MAN, TIWD oraz przyczep jedno i dwuosiowych
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów SANDCAT (SILO)
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów SANDCAT (SILO)
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów typu QUAD i motocykl
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów typu QUAD i motocykl
Interne Kennung: Część 9