See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1. Czernikowo-Pokrzywno-Ograszka-Czernikowo 2. Czernikowo-Jackowo-Steklinek-Czernikowo 3. Czernikowo-Mazowsze-Liciszewy-Czernikowo 4. Czernikowo-Makowiska-Osówka-Czernikowo 5. Czernikowo-Czernikówko-Czernikowo-Zimny Zdrój-Czernikowo 6. Czernikowo-Steklin przy szkole-Czernikowo
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung