2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Beschreibung: Cykliczne dostawy środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Interne Kennung: Spr. 097 ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Preparat do narzędzi w pianie
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Preparat do narzędzi w pianie
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dezynfekcja skóry i rąk
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Dezynfekcja skóry i rąk
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Preparaty myjąco – dezynfekujące do powierzchni
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Preparaty myjąco – dezynfekujące do powierzchni
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Preparat do dezynfekcji metodą zamgławiania
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Preparat do dezynfekcji metodą zamgławiania
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Manualna dezynfekcja narzędzi
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Manualna dezynfekcja narzędzi
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Dezynfekcja maszynowa
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Dezynfekcja maszynowa
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Dezynfekcja maszynowa dla myjni Topclean 60
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Dezynfekcja maszynowa dla myjni Topclean 60
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Preparaty do mycia powierzchni
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Preparaty do mycia powierzchni
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Preparaty do mycia i dezynfekcji endoskopów
Beschreibung: Zadanie nr 9 – Preparaty do mycia i dezynfekcji endoskopów
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Uchwyt na łóżko
Beschreibung: Zadanie nr 10 – Uchwyt na łóżko
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Dezynfekcja powierzchni mających kontakt z żywnością
Beschreibung: Zadanie nr 11 – Dezynfekcja powierzchni mających kontakt z żywnością
Interne Kennung: 11