2. Verfahren
Verfahren
Titel: Omgevingsplan voor gemeente Dongen
Beschreibung: Omgevingsplan voor gemeente Dongen Er is een totaalbudget van €414.000 exclusief btw beschikbaar gesteld. Dit budget dient uitsluitend als richtsnoer voor inschrijvers. Het betreft nadrukkelijk geen plafondbedrag of maximale vergoeding.
Interne Kennung: K010456
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Omgevingsplan gemeente Dongen
Beschreibung: Omgevingsplan gemeente Dongen Er wordt dan ook rekening gehouden met een procesduur van circa zes jaar. Voor deze periode is een totaalbudget van €414.000 exclusief btw beschikbaar gesteld. Dit budget dient uitsluitend als richtsnoer voor inschrijvers. Het betreft nadrukkelijk geen plafondbedrag of maximale vergoeding.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële contractduur, inclusief de overeengekomen verlengingsopties, is vastgesteld met inachtneming van de bepalingen van de Omgevingswet. De Omgevingswet verplicht gemeenten om vóór 1 januari 2032 één definitief omgevingsplan op te stellen voor het hele grondgebied. Indien deze datum wijzigt, kan opdrachtnemer gebruik maken van de herzieningsclausule. Deze herzieningsclausule voorziet in een aanpassing van de verlengingsopties, waarbij de overeenkomst jaarlijks kan worden verlengd tot aan de gewijzigde datum voor het beschikken over een volledig en definitief omgevingsplan. Eventuele verlenging geschiedt onder gelijkblijvende condities en voorwaarden. Indien na vaststelling, maar vóór inwerkingtreding van het omgevingsplan een beroepsprocedure wordt gestart, kan het wenselijk zijn dat opdrachtnemer ondersteuning biedt bij de afwikkeling daarvan. Voor zover deze ondersteuning noodzakelijk is en plaatsvindt ná afloop van de initiële looptijd en eventuele verlengingsopties van de opdracht, behoudt opdrachtgever zich het recht voor om onder gelijkblijvende condities en voorwaarden een eenmalige aanvullende opdracht te verstrekken. Deze mogelijkheid is opgenomen als herzieningsclausule en betreft uitsluitend werkzaamheden die voortvloeien uit de oorspronkelijke opdracht en geen wijziging van de algemene aard van de opdracht inhouden.