2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky drogerie a čisticích prostředků pro potřeby příspěvkových organizací hl. m. Prahy s náhradním plněním
Beschreibung: Zajištění komplexních dodávek drogerie a čisticích prostředků s poskytnutím náhradního plnění pro potřeby příspěvkových organizací HMP ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu dvanácti (12) po sobě jdoucích měsíců. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb. Součástí předmětu plnění bude i doprava do místa plnění, balení zboží standardním způsobem a vykládka z dopravního prostředku, to vše dle zadávacích podmínek. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci. Jedná se o první část veřejné zakázky (s náhradním plněním).
Interne Kennung: CSN 3/2025 (1)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zajištění komplexních dodávek drogerie a čisticích prostředků s poskytnutím náhradního plnění pro potřeby příspěvkových organizací HMP ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu dvanácti (12) po sobě jdoucích měsíců. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb. Součástí předmětu plnění bude i doprava do místa plnění, balení zboží standardním způsobem a vykládka z dopravního prostředku, to vše dle zadávacích podmínek. Podrobnosti budou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhradil změny závazku, přičemž tyto jsou podrobně upřesněny v rámci zadávací dokumentace, a to konkrétně prostřednictvím Přílohy č. 2 a 3 zadávací dokumentace - Závazného návrhu Rámcové dohody pro 1. a 2. část.