2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup hurtowy oleju napędowego na potrzeby TAURON Wytwarzanie S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Zakup hurtowy oleju napędowego na potrzeby TAURON Wytwarzanie S.A. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/12813/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001