2. Verfahren
Verfahren
Titel: HR- en Salarisadministratie applicatie (SaaS-oplossing)
Beschreibung: Naar aanleiding van aflopende overeenkomsten en de interne veranderbehoefte heeft de KB besloten het HR- en Salarisadministratie systeem/systemen aan te besteden. De KB wenst een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor een nieuw HR- en salarisadministratiesysteem. De KB wenst om van de huidige hosted infrastructuur afstappen en naar een Cloud oplossing over te gaan. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 20240312/KB-wma
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: HR en Salarisadministratie applicatie (SaaS)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingsoptie: vier x vierentwintig maanden