2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozów węgla transportem kolejowym na zamówienie PGG S.A.
Beschreibung: 1) Przedmiot postępowania obejmuje zawarcie i udzielanie w ramach umowy ramowej zamówień wykonawczych na świadczenie usług przewozów węgla transportem kolejowym na potrzeby PGG SA. 2) Zakres świadczenia wynikający z niniejszego postępowania obejmuje wykonywanie przewozów węgla transportem kolejowym: a) pomiędzy Oddziałami/kopalniami PGG / na potrzeby własne PGG, b) z Oddziałów/ kopalń PGG do Polchar sp. z o.o. (skład w Kostrzynie), c) z Oddziałów/kopalń PGG do klientów (odbiorców)
Interne Kennung: 702501337
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiot postępowania obejmuje zawarcie i udzielanie w ramach umowy ramowej zamówień wykonawczych na świadczenie usług przewozów węgla transportem kolejowym. 2) Zakres świadczenia wynikający z niniejszego postępowania obejmuje wykonywanie przewozów węgla transportem kolejowym: a) pomiędzy Oddziałami/kopalniami PGG / na potrzeby własne PGG, b) z Oddziałów/ kopalń PGG do Polchar sp. z o.o. (skład w Kostrzynie), c) z Oddziałów/kopalń PGG do klientów (odbiorców)