See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování právních služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou právní služby a právní poradenství v režimu zákona č. 85/1996 Sb., o advokacii dle částí této veřejné zakázky, kdy veřejná zakázka je rozdělena do čtyř částí.
Interne Kennung: 46025/2024-SŽ-GŘ-O25
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Všechny jednotlivé fáze zadávacího řízení jsou podrobně popsány v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je poskytování právních služeb a poradenství v oblasti práva veřejného investování, tedy především v oblasti veřejných zakázek a souvisejícího poradenství a administrativních činností v rozsahu dle Rámcové dohody (příloha č.1a této Zadávací dokumentace), a to mimo poradenství, které je předmětem jiných částí veřejné zakázky.
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: Část 2
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je poskytování právních služeb v oblasti přípravy a realizace staveb na železniční cestě v rozsahu dle Rámcové dohody (příloha č.1b této Zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0003
Titel: Část 3
Beschreibung: Předmětem části 3 veřejné zakázky je poskytování právních služeb a poradenství v oblasti zejména pracovního práva, agendy compliance, v oblasti trestní nesporné agendy, přestupkové agendy a jiných oblastí práva v rozsahu dle Rámcové dohody (příloha č.1c této Zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0004
Titel: Část 4
Beschreibung: Předmětem části 4 veřejné zakázky je poskytování právních služeb a poradenství v oblasti práva IT a ICT v rozsahu dle Rámcové dohody (příloha č.1d této Zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 04