2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wijkonderhoud
Beschreibung: Gemeente Assen is op zoek naar verschillende aannemers die het wijkonderhoud in Gemeente Assen kunnen uitvoeren. Het wijkonderhoud bestaat uit de volgende werkzaamheden: • Het onderhoud van grazige vegetaties (gazon met en zonder bloembollen) • Het onderhoud van beplantingen (vaste planten, bodembedekkers, heesters & rozen, hagen, klimplanten en bosplantsoen) • Het onderhoud van boomspiegels • Het verwijderen van wortelopslag en stamschot bij bomen De geraamde waarde per perceel is als volgt: 1. West: € 270.000 excl. btw per jaar 2. Oost: € 320.000 excl. btw per jaar 3. Midden: € 270.000 excl. btw per jaar
Interne Kennung: 11275/In - 96515-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: • Het aantal te verwachten inschrijvers ligt nabij het minimumaantal te selecteren inschrijvers dat is toegestaan bij het toepassen van de niet openbare procedure. • Vanwege het gebruik van relevante geschiktheidseisen en het gebruik van een RAW-bestek is het eventuele onderscheidend vermogen van de potentiële inschrijvers zeer gering. • De kwaliteit van de uit te voeren werkzaamheden ligt vast en is helder en eenduidig beschreven in de Standaard RAW bepalingen en Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte, die de grondslag vormen voor de uit te voeren onderhoudswerkzaamheden. • Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting eerder tot hogere dan lagere lasten voor de inschrijvers en de aanbestedende dienst.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wijkonderhoud - West
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 mei 2026 en de looptijd bedraagt twee (2) jaar met twee (2) keer een optionele verlenging van twee (2) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Wijkonderhoud - Oost
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Wijkonderhoud - Midden
Interne Kennung: 3