2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svozové vozidlo 2025
Beschreibung: Jedná se o dodávku nového svozového vozidla na svoz komunálního odpadu s lineárním stlačováním o celkové hmotnosti 26.000 kg s univerzálním vyklápěčem a s úpravou pro svoz bioodpadu. Svozové vozidlo je určeno pro každodenní využití v podmínkách společnosti SmP - Odpady a.s. Vozidlo se mimo jiné bude pohybovat po nezpevněných komunikacích, komunikacích ve výstavbě a skládkách komunálního odpadu. Zadavatel požaduje univerzální použitelnost na všechny druhy odpadu včetně bio-odpadů s vysokým podílem bio-složek včetně tekutin a domovní a průmyslový odpad. S ohledem na využívání vozidla na předpokládanou dobu životnosti 10 let požaduje zadavatel vyšší technické parametry a takovou výbavu, které prodlouží životnost nástavby a umožní snížení nákladů na následné opravy. Uchazeč je povinen nabídnout pouze nové, nepoužité vozidlo, vyráběné továrním způsobem.
Interne Kennung: smpo20251
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001