2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu Elektroniczne Tace Lekowe do automatycznego potwierdzania podawania leków wraz z aktualizacją stanów magazynowych dla Copernicus PL Sp. z o.o. - powtórka.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu Elektroniczne Tace Lekowe do automatycznego potwierdzania podawania leków wraz z aktualizacją stanów magazynowych dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w : 1) załączniku nr 1A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), 2) załączniku nr 1B do SWZ – Formularz cenowy, 3) załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 5. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 8. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 9. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.12.N.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001