120703-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen – Realizační smlouva na údržbu, opravy a kontroly zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v elektrárně Tušimice pro rok 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizační smlouva na údržbu, opravy a kontroly zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v elektrárně Tušimice pro rok 2025
BeschreibungPředmětem díla je plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování opakujících se služeb s obdobným předmětem plnění v rámci provádění údržby, oprav a kontrol zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství, dále i komplexního zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou realizační přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, a to za účelem zajištění požadované funkce zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství při zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a požadavky elektrizační a teplofikační soustavy. Realizační smlouva pro rok 2025 byla uzavřena podle podmínek rámcové dohody č. zadavatele 4400055655 „Zajištění údržby, oprav a kontrol na zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v lokalitě Ledvice, Tušimice, Prunéřov, Paroplynový cyklus Počerady a Energotrans“, která byla uzavřena na základě výsledku zadávacího řízení č. Z2022-009948, číslo oznámení v TED: 615729-2022.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungRealizační smlouva na údržbu, opravy a kontroly zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v elektrárně Tušimice pro rok 2025
Interne KennungRealizační smlouva na údržbu, opravy a kontroly zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v elektrárně Tušimice pro rok 2025