2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebruikersapparatuur
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van gebruikersapparatuur (o.a. smartphones, laptops, desktops, monitoren, tablets en accessoires) en de daarbij behorende ondersteunende diensten (o.a. beschikbaar stellen van online webshop, afhandeling garanties en reparties) 2.200.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbesteder wenst met één (1) ondernemer vier (4) afzonderlijke, inhoudelijk identieke raamovereenkomsten af te sluiten voor de levering en bijbehorende dienstverlening voor gebruikersapparatuur: één voor elke deelnemende gemeente (Veenendaal, Renswoude, Scherpenzeel en Woudenberg). De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. Na deze periode kan de opdrachtgever de overeenkomst verlengen met maximaal tweemaal één (1) jaar. Indien de gemeente besluit de Overeenkomst voort te zetten dan is de Opdrachtnemer (eenzijdig) verplicht mee te werken aan verlenging.
120721-2026 - Mededinging
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Gebruikersapparatuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Gebruikersapparatuur
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers, 30213200 Tablet-pc's, 30231300 Beeldschermen, 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: