See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Kempenkind - Chromebooks
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor de levering van Chromebooks ten behoeve van Kempenkind. Deze opdracht is gepubliceerd in DAS ICT - Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 390413-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000