120799-2026 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w zarządzie Gminy Wadowice w styczniu 2026 roku dla zakresu 5 – zamówienie z wolnej ręki na podst. art. 214 ust 1 pkt 7 PZP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w zarządzie Gminy Wadowice w styczniu 2026 roku dla zakresu 5 – zamówienie z wolnej ręki na podst. art. 214 ust 1 pkt 7 PZP
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie miasta Wadowice w Gminie Wadowice w styczniu w roku 2026 w zakresie odśnieżania, zwalczania śliskości zimowej, odśnieżania interwencyjnego, usuwania wraz z wywozem pokrywy śnieżnej.
Interne KennungIR.271.76.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w zarządzie Gminy Wadowice w styczniu 2026 roku dla zakresu 5 – art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP