2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakdienstverlening. Daarbij wordt onderscheidt gemaakt in basisschoonmaak, vloeronderhoud, glasbewassing en additionele dienstverlening. De aanbestedende dienst wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden. Betreft 19 locaties, aantal m2 vloer is terug te vinden in de aanbestedingsdocumentatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakdienstverlening. Daarbij wordt onderscheidt gemaakt in basisschoonmaak, vloeronderhoud, glasbewassing en additionele dienstverlening. De aanbestedende dienst wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden.
Interne Kennung: 1