2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Kalibratie Meetmiddelen
Beschreibung: De Koninklijke Marine nodigt u hierbij uit om in te schrijven voor de aanbesteding van "Kalibratie Meetmiddelen''. De opdracht betreft een raamovereenkomst voor maximaal vier jaar. Onder deze raamovereenkomst vallen o.a., maar niet uitsluitend, het (periodiek) kalibreren van meet- en testmiddelen ter bevestiging van de specificaties, het eventueel justeren van meetmiddelen, het administreren van resultaten, het vastleggen van meetopstellingen en het opstellen van kalibratieprocedures.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende deze periode kan de waarde van de afroepen / daadwerkelijke hoeveelheid hoger komen te liggen dan de oorspronkelijk geraamde hoeveelheid. Dit kan komen doordat de Aanbestedende dienst meer diensten en leveringen nodig heeft voor de uitvoering van haar taak, of doordat de kalibratie behoeften groter zijn dan aanvankelijk verwacht. De maximum waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 2.100.000,--