120891-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa switchy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa switchy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (8 szt.) urządzeń sieciowych w postaci przełączników (switch’y) z dodatkowymi modułami. 2. Miejsce dostaw: siedziba Zamawiającego przy al. Krakowskiej 110/114, 02-256 Warszawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungDZP.26.33.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132-139 ustawy Pzp. 2. Zamawiający w toku prowadzenia przetargu nieograniczonego zastosuje odwróconą kolejność oceny ofert określoną w art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001