120959-2025 - Wettbewerb
Belgien – Sattelanhänger – Levering van een schuifzeiloplegger en een containerchassis
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van een schuifzeiloplegger en een containerchassis
Beschreibung: In het kader van het EFRO-project Insectmobil (https://thomasmore.be/nl/insectmobil) van het expertisecentrum Duurzame Biomassa en Chemie wenst Thomas More een schuifzeiloplegger en een containerchassis aan te kopen.
Interne Kennung: TMK/OP/2025-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34223100 Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Schuifzeiloplegger
Beschreibung: Aankoop van een schuifzeiloplegger. In de oplegger zal een oogstinstallatie voor zwarte soldatenvlieglarven en meelwormen geïnstalleerd worden.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Containerchassis
Beschreibung: Aankoop van een 40ft containerchassis Chassis voor het vervoeren van een kweekinstallatie voor zwarte soldatenvlieglarven en meelwormen in een 40ft container.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 34139000 Fahrgestelle