2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud kruidachtige vegetatie en watergangen gemeente Oosterhout
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. maaien zichthoeken; b. maaien en afruimen schraal gras en kruidachtige vegetaties; c. maaien rond bomen en obstakels; d. maaien en afruimen watergangen; e. diverse bijkomende werkzaamheden. 1500000
Interne Kennung: CI-26008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud kruidachtige vegetatie gemeente Oosterhout
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingsdocumenten