See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup łopatek wentylatorów spalin bloku 858 MW dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa łopatek wentylatorów spalin bloku 858 MW – nr 14 (typ wentylatorów: Variax ANT-4240/2000B) dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów. Zakup dotyczy dwóch kompletów łopatek napylanych (tj. 2x20 szt. strona regulacyjna i 2x20 szt. strona napędowa) do wentylatora spalin HNC10 i HNC20. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 723141-2025
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02518/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42522100 Teile für Ventilatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42522100 Teile für Ventilatoren