See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky konzoloviny NN a SDOK 3 Q 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek konzoloviny NN a SDOK s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách konzoloviny NN a SDOK, pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 06/2023 - 05/2029. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Zakázka je rozdělená na části ve smyslu § 35 ZZVZ: Část 1 - Konzolovina pro volné vedení nn Část 2 - Konzolovina pro izolované vedení nn Část 3 - Konzolovina pro SDOK Výsledkem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 72 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ v každé Části VZ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3) zákona, písm. a) (tj. zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody)
Vorherige Bekanntmachung: 649330-2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212300 Konstruktionen und Teile davon
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1 KONZOLOVINA PRO VOLNÉ VEDENÍ NN
Interne Kennung: RD014-2023 Dodávky konzoloviny NN a SDOK 3 Q 2025
Los: LOT-0003
Titel: ČÁST 3 KONZOLOVINA PRO SDOK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek KONZOLOVINY SDOK s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách konzoloviny NN a SDOK, pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 06/2023 - 05/2029. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Zakázka je rozdělená na části ve smyslu § 35 ZZVZ: Část 1 - Konzolovina pro volné vedení nn Část 2 - Konzolovina pro izolované vedení nn Část 3 - Konzolovina pro SDOK Výsledkem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 72 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ v každé Části VZ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3) zákona, písm. a) (tj. zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody)
Interne Kennung: RD016-2023 Dodávky konzoloviny NN a SDOK 3 Q 2025
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2 KONZOLOVINA PRO IZOLOVANÉ VEDENÍ NN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek KONZOLOVINZ PRO IZOLOVANÉ VEDENÍ NN s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách konzoloviny NN a SDOK, pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 06/2023 - 05/2029. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Zakázka je rozdělená na části ve smyslu § 35 ZZVZ: Část 1 - Konzolovina pro volné vedení nn Část 2 - Konzolovina pro izolované vedení nn Část 3 - Konzolovina pro SDOK Výsledkem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 72 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ v každé Části VZ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3) zákona, písm. a) (tj. zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody)
Interne Kennung: RD015-2023 Dodávky konzoloviny NN a SDOK 3 Q 2025