121158-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych na podstawowych urządzeniach energetycznych w PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych na podstawowych urządzeniach energetycznych w PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych na podstawowych urządzeniach energetycznych w PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. zgodnie z zakresem prac zawartym w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ oraz na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ
Interne Kennung: 2/II/ZS/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych – kotły parowe i wodne (wymiana części ciśnieniowej w ograniczonym zakresie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych przy kotłach parowych i wodnych (wymiana części ciśnieniowej w ograniczonym zakresie m.in. wymiana pojedynczych rur, pakietów rur, usuwanie nieszczelności). Prace serwisowe oraz awaryjne wykonywane będą w miarę potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień wykonawczych zgodnie z zakresem oraz na urządzeniach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ, a także na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych – armatura wysoko i średniociśnieniowa (parowa i wodna)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych przy armaturze wysoko i średniociśnieniowej (parowej i wodnej). Prace serwisowe oraz prace awaryjne wykonywane będą w miarę potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień wykonawczych zgodnie z zakresem oraz na urządzeniach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ, a także na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ
Interne Kennung: Cześć II
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych – wymienniki wysoko i niskociśnieniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych na wymiennikach wysoko i niskociśnieniowych. Prace serwisowe oraz prace awaryjne wykonywane będą w miarę potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień wykonawczych zgodnie z zakresem oraz na urządzeniach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ, a także na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ.
Interne Kennung: Cześć III
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych – turbiny parowe o mocy powyżej 6 MW lub urządzenia pomocnicze turbin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych przy turbinach parowych o mocy powyżej 6 MW lub urządzeniach pomocniczych turbin. Prace serwisowe oraz prace awaryjne wykonywane będą w miarę potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień wykonawczych zgodnie z zakresem oraz na urządzeniach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ, a także na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ
Interne Kennung: Cześć IV
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych – pompy, silniki, pompy przewałowe, pompy obiegowe, pompy wody zasilającej i inne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych na pompach, silnikach, pompach przewałowych, pompach obiegowych, pompach wody zasilającej i innych. Prace serwisowe oraz prace awaryjne wykonywane będą w miarę potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień wykonawczych zgodnie z zakresem oraz na urządzeniach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ, a także na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ
Interne Kennung: Cześć V
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych – sprężarki śrubowe i wirnikowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych na sprężarkach śrubowych i wirnikowych. Prace serwisowe oraz prace awaryjne wykonywane będą w miarę potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień wykonawczych zgodnie z zakresem oraz na urządzeniach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ, a także na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ.
Interne Kennung: Cześć VI
Los: LOT-0007
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych – urządzenia pomocnicze kotłów wodnych i parowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych na urządzeniach pomocniczych kotłów wodnych i parowych (m.in. wentylatory ciągu, podmuchu). Prace serwisowe oraz prace awaryjne wykonywane będą w miarę potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień wykonawczych zgodnie z zakresem oraz na urządzeniach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ, a także na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ.
Interne Kennung: Cześć VII
Los: LOT-0008
Titel: Wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych – klejenie i szycie taśm na taśmociągach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac serwisowych oraz prac awaryjnych w zakresie klejenia i szycia taśm na taśmociągach. Prace serwisowe oraz prace awaryjne wykonywane będą w miarę potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień wykonawczych zgodnie z zakresem oraz na urządzeniach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ, a także na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących część III SWZ.
Interne Kennung: Cześć VIII