121175-2026 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Mała pożyczka inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego na lata 2014–2020 (dot. cz. V (...)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Mała pożyczka inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego na lata 2014–2020 (dot. cz. V (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „pośrednikami finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym 1 „Mała pożyczka inwestycyjna”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego na lata 2014–2020, z którego udzielane będą jednostkowe pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych postanowieniach umowy (dalej: „Umowa operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ. Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce instrumentu finansowego Mała pożyczka inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych postanowień Umowy operacyjnej.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZZK/38/DIF/2019 cz. 0 Aneks nr 1
Art des AuftragsDienstleistungen