121187-2026 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – Uitgebreide Gevarenverzekering gemeente Someren
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitgebreide Gevarenverzekering gemeente Someren
BeschreibungGemeente wil een nieuwe (geactualiseerde) polis voor de uitgebreide gevarenverzekering afsluiten. Looptijd 1 januari 2026 tot 1 januari 2029 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar
Interne KennungBIZOB-2025-GEZ-RBU-00703
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens-
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungUitgebreide Gevarenverzekering gemeente Someren 1 januari 2026 tot 1 januari 2029 Polis Uitgebreide Gevarenverzekering 1-1-2026 tot 1-1-2029
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen-