2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Sint Lukasschool Drachten
Beschreibung: Zie selectie leidraad Zie selectie leidraad
Interne Kennung: 1-351
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Bouwkundig
Beschreibung: Zie selectieleidraad - bouwkundig perceel Zie selectie leidraad
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Installaties
Beschreibung: Zie selectie leidraad - perceel 2 installaties Zie selectie leidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Combinatie bouwkundig - installaties
Beschreibung: Zie selectie leidraad
Interne Kennung: 3