See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie majątku i ubezpieczenie OC w latach 2026-2029
Beschreibung: Kompleksowe ubezpieczenie majątku i ubezpieczenie OC w latach 2026-2029
Vorherige Bekanntmachung: 856040-2025
Interne Kennung: PN/0186/U/2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie A: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Beschreibung: Zadanie A: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie B: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: Zadanie B: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie C: Ubezpieczenie komunikacyjne
Beschreibung: Zadanie C: Ubezpieczenie komunikacyjne
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie D: Ubezpieczenie dronów
Beschreibung: Zadanie D: Ubezpieczenie dronów