See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW ZAMAWIAJĄCYCH UCZESTNICZĄCYCH W GRUPIE ZAKUPOWEJ POWIATU CIESZYŃSKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiających o łącznym szacunkowym wolumenie 34 414 790 kWh (+/- 10%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2025 roku do dnia 31.12.2025 roku
Vorherige Bekanntmachung: 657283-2024
Interne Kennung: 10/ZE/SSZC/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający stosuje procedurę przyśpieszoną. Ze względu na zmieniającą się sytuację na rynku oraz konieczność podjęcia decyzji adekwatnych do zmieniających się warunków na rynku nośników energii, konieczne jest skrócenie terminu skłania ofert. W pozostałym zakresie zgodnie z swz.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu od Zamawiającego zawiadomienia, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego zakres świadczenia przysługującego Zamawiającemu w ramach przedmiotowego uprawnienia. Zawiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający jest zobowiązany przesłać nie później niż w terminie 30 przed upływem okresu obowiązywania Umowy