See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIE MIENIA ZAKŁADU GOSPODARKI i USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o. w LUBANIU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest UBEZPIECZENIE MIENIA ZAKŁADU GOSPODARKI i USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o. w LUBANIU 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, Zadanie I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (PD/AR) 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI) 3. Ubezpieczenie maszyn od awarii (MB) 4. Ubezpieczenie maszyn budowlanych (CPM) Zadanie II Zamówienia: Ubezpieczenie Bazy Transportowej Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (PD/AR) 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załącznikach do SWZ/OPZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp. - 10% wartości dla I i II części zamówienia podstawowego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I Ubezpieczenie mienia ZGiUK od wszystkich ryzyk (PD/AR)
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (PD/AR) 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI) 3. Ubezpieczenie maszyn od awarii (MB) 4. Ubezpieczenie maszyn budowlanych (CPM)
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II Ubezpieczenie mienia Bazy Transportowej od wszystkich ryzyk (PD/AR)
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (PD/AR)