See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 91/2025 Dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw określonych w tabelach w Rozdziale IV SWZ, w kolumnie nazwanej „ilość w opcji”, nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe będące przedmiotem postępowania. 4. Wykonawca zobowiązany jest do pisemnego informowania Zamawiającego, o każdej zmianie występowania alergenów w dostarczonych produktach. 5. Wykonawca jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa i właściwej higieny produktów żywnościowych ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa. 6. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm. Zamawiający wskazuje zatem, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym normom.
Vorherige Bekanntmachung: 757595-2025
Interne Kennung: Nr sprawy 91/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15331450 Verarbeitete Oliven, 15332410 Trockenobst, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15332400 Obstkonserven, 03222115 Rosinen, 03211900 Getreideerzeugnisse, 03222120 Kokosnüsse, 03222000 Früchte und Nüsse, 15332100 Verarbeitetes Obst, 15842400 Früchte, Nüsse oder Fruchtschalen, mit Zucker haltbar gemacht, 15332290 Konfitüren, 03111500 Sesamsamen, 15332310 Geröstete oder gesalzene Nüsse, 15332150 Verarbeitete Birnen, 15331425 Tomatenmark/Paradeisermark, 03222116 Feigen, 15331500 In Essig konserviertes Gemüse, 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych z rejonu Szczecin, Stargard, Choszczno, Świnoujście, Dziwnów, Glewice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” załącznik nr 1 do SWZ: Pikle ogórkowe 2 460 kg (il. podst.: 615 kg il. w opcji: 1 845 kg) Pikle z cukinii 1 900 kg (il. podst.: 475 kg il. w opcji: 1 425 kg) Ogórki konserwowe 5 800 kg (il. podst.: 1 450 kg il. w opcji: 4 350 kg) Ogórki słodko-kwaśne 4 700 kg (il. podst.: 1 175 kg il. w opcji: 3 525 kg) Szparagi konserwowe 700 kg (il. podst.: 175 kg il. w opcji: 525 kg) Cebulki marynowane 2 300 kg (il. podst.: 575 kg il. w opcji: 1 725 kg) Papryka marynowana 4 780 kg (il. podst.: 1 195 kg il. w opcji: 3 585 kg) Chrzan tarty 3 080 kg (il. podst.: 770 kg il. w opcji: 2 310 kg ) Buraczki marynowane tarte 1 400 kg (il. podst.: 350 kg il. w opcji: 1 050 kg) Buraczki marynowane kulki 1 800 kg (il. podst.: 450 kg il. w opcji: 1 350 kg) Oliwki czarne 1 150 kg (il. podst.: 288 kg il. w opcji: 862 kg) Oliwki zielone 1 150 kg (il. podst.: 288 kg il. w opcji: 862 kg) Ćwikła z chrzanem 1 780 kg (il. podst.: 445 kg il. w opcji: 1 335 kg) Sałatka warzywna 5-składnikowa 3 200 kg (il. podst.: 800 kg il. w opcji: 2 400 kg) Sałatka warzywna 2-składnikowa 2 900 kg (il. podst.: 725 kg il. w opcji: 2 175 kg) Sałatka z czerwonej kapusty 4 000 kg (il. podst.: 1 000 kg il. w opcji: 3 000 kg) Sałatka szwedzka 3 900 kg (il. podst.: 975 kg il. w opcji: 2 925 kg) Sałatka rubinowa 3 000 kg (il. podst.: 750 kg il. w opcji: 2 250 kg) Sałatka naddunajska 3 400 kg (il. podst.: 850 kg il. w opcji: 2 550 kg) Sałatka selerowo-marchwiowa 3 100 kg (il. podst.: 775 kg il. w opcji: 2 325 kg) Sałatka warzywna 2 900 kg (il. podst.: 725 kg il. w opcji: 2 175 kg) Sałatka patisonowa 2 300 kg (il. podst.: 575 kg il. w opcji: 1 725 kg) Szczaw konserwowy 1 130 kg (il. podst.: 283 kg il. w opcji: 847 kg) Przecier ogórkowy 110 kg (il. podst.: 28 kg il. w opcji: 82 kg) Przecier pomidorowy (passata) 800 kg (il. podst.: 200 kg il. w opcji: 600 kg) Kukurydza konserwowa 1 010 kg (il. podst.: 253 kg il. w opcji: 757 kg) Ciecierzyca konserwowa 320 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 240 kg) Groszek konserwowy 3 150 kg (il. podst.: 788 kg il. w opcji: 2 362 kg) Fasola biała konserwowa 1 000 kg (il. podst.: 250 kg il. w opcji: 750 kg) Fasola czerwona konserwowa 1 200 kg (il. podst.: 300 kg il. w opcji: 900 kg) Soczewica konserwowa 600 kg (il. podst.: 150 kg il. w opcji: 450 kg) Pieczarki marynowane 1 130 kg (il. podst.: 283 kg il. w opcji: 847 kg) Pomidory krojone w soku pomidorowym 960 kg (il. podst.: 241 kg il. w opcji: 719 kg) Pomidory całe w soku pomidorowym 920 kg (il. podst.: 230 kg il. w opcji: 690 kg) Leczo pieczarkowe 550 kg (il. podst.: 138 kg il. w opcji: 412 kg) Seler konserwowy 526 kg (il. podst.: 132 kg il. w opcji: 394 kg) Jabłka suszone 30 kg (il. podst.: 8 kg il. w opcji: 22 kg) Śliwki suszone 50 kg (il. podst.: 13 kg il. w opcji: 37 kg) Śliwki suszone wędzone 30 kg (il. podst.: 8 kg il. w opcji: 22 kg) Pomidory suszone 80 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 60 kg) Pomidory suszone w zalewie olejowej 620 kg (il. podst.: 155 kg il. w opcji: 465 kg) Morele suszone 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Żurawina suszona 30 kg (il. podst.: 8 kg il. w opcji: 22 kg) Żurawina do mięs 90 kg (il. podst.: 23 kg il. w opcji: 67 kg) Powidła śliwkowe 1 060 kg (il. podst.: 265 kg il. w opcji: 795 kg) Dżem truskawkowy niskosłodzony 1 270 kg (il. podst.: 318 kg il. w opcji: 952 kg) Dżem malinowy niskosłodzony 1 310 kg (il. podst.: 328 kg il. w opcji: 982 kg) Dżem wiśniowy niskosłodzony 1 310 kg (il. podst.: 328 kg il. w opcji: 982 kg) Dżem morelowy niskosłodzony 1 300 kg (il. podst.: 325 kg il. w opcji: 975 kg) Frużelina (różne smaki) 280 kg (il. podst.: 70 kg il. w opcji: 210 kg) Konfitury (różne smaki) 410 kg (il. podst.: 103 kg il. w opcji: 307 kg) Pestki dyni łuskane 50 kg (il. podst.: 13 kg il. w opcji: 37 kg) Słonecznik łuskany 50 kg (il. podst.: 13 kg il. w opcji: 37 kg) Orzechy włoskie łuskane 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Mak niebieski 510 kg (il. podst.: 128 kg il. w opcji: 382 kg) Sezam 510 kg (il. podst.: 128 kg il. w opcji: 382 kg) Orzechy nerkowca 530 kg (il. podst.: 133 kg il. w opcji: 397 kg) Mieszanka studencka 320 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 240 kg) Rodzynki 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Figi suszone 230 kg (il. podst.: 58 kg il. w opcji: 172 kg) Płatki migdałowe 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Ananas w syropie 400 kg (il. podst.: 100 kg il. w opcji: 300 kg) Brzoskwinia w syropie 560 kg (il. podst.: 140 kg il. w opcji: 420 kg) Gruszki w syropie 420 kg (il. podst.: 105 kg il. w opcji: 315 kg) Pasta warzywna 140 kg (il. podst.: 35 kg il. w opcji: 105 kg) Mleczko kokosowe 60 l (il. podst.: 15 l il. w opcji: 45 l) Gruszki w zalewie octowej 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Zakwas z buraków 300 l (il. podst.: 75 l il. w opcji: 225 l) Mus owocowy 660 kg (il. podst.: 165 kg il. w opcji: 495 kg) Mus owocowo-warzywny 200 kg (il. podst.: 50 kg il. w opcji: 150 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Pikle ogórkowe 1 845 kg Pikle z cukinii 1 425 kg Ogórki konserwowe 4 350 kg Ogórki słodko-kwaśne 3 525 kg Szparagi konserwowe 525 kg Cebulki marynowane 1 725 kg Papryka marynowana 3 585 kg Chrzan tarty 2 310 kg Buraczki marynowane tarte 1 050 kg Buraczki marynowane kulki 1 350 kg Oliwki czarne 862 kg Oliwki zielone 862 kg Ćwikła z chrzanem 1 335 kg Sałatka warzywna 5-składnikowa 2 400 kg Sałatka warzywna 2-składnikowa 2 175 kg Sałatka z czerwonej kapusty 3 000 kg Sałatka szwedzka 2 925 kg Sałatka rubinowa 2 250 kg Sałatka naddunajska 2 550 kg Sałatka selerowo-marchwiowa 2 325 kg Sałatka warzywna 2 175 kg Sałatka patisonowa 1 725 kg Szczaw konserwowy 847 kg Przecier ogórkowy 82 kg Przecier pomidorowy (passata) 600 kg Kukurydza konserwowa 757 kg Ciecierzyca konserwowa 240 kg Groszek konserwowy 2 362 kg Fasola biała konserwowa 750 kg Fasola czerwona konserwowa 900 kg Soczewica konserwowa 450 kg Pieczarki marynowane 847 kg Pomidory krojone w soku pomidorowym 719 kg Pomidory całe w soku pomidorowym 690 kg Leczo pieczarkowe 412 kg Seler konserwowy 394 kg Jabłka suszone 22 kg Śliwki suszone 37 kg Śliwki suszone wędzone 22 kg Pomidory suszone 60 kg Pomidory suszone w zalewie olejowej 465 kg Morele suszone 30 kg Żurawina suszona 22 kg Żurawina do mięs 67 kg Powidła śliwkowe 795 kg Dżem truskawkowy niskosłodzony 952 kg Dżem malinowy niskosłodzony 982 kg Dżem wiśniowy niskosłodzony 982 kg Dżem morelowy niskosłodzony 975 kg Frużelina (różne smaki) 210 kg Konfitury (różne smaki) 307 kg Pestki dyni łuskane 37 kg Słonecznik łuskany 37 kg Orzechy włoskie łuskane 30 kg Mak niebieski 382 kg Sezam 382 kg Orzechy nerkowca 397 kg Mieszanka studencka 240 kg Rodzynki 30 kg Figi suszone 172 kg Płatki migdałowe 7 kg Ananas w syropie 300 kg Brzoskwinia w syropie 420 kg Gruszki w syropie 315 kg Pasta warzywna 105 kg Mleczko kokosowe 45 l Gruszki w zalewie octowej 30 kg Zakwas z buraków 225 l Mus owocowy 495 kg Mus owocowo-warzywny 150 kg
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych z rejonu Złocieniec, Wałcz, Świdwin, Trzebiatów, Mirosławiec Górny i ośrodka szkolenia poligonowego Oleszno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ: Pikle ogórkowe 4 300 kg (il. podst.: 1 075 kg il. w opcji: 3 225 kg) Pikle z cukinii 300 kg (il. podst.: 75 kg il. w opcji: 225 kg) Ogórki konserwowe 8 600 kg (il. podst.: 2 150 kg il. w opcji: 6 450 kg) Ogórki słodko-kwaśne 3 500 kg (il. podst.: 875 kg il. w opcji: 2 625 kg) Cebulki marynowane 50 kg (il. podst.: 13 kg il. w opcji: 37 kg) Papryka marynowana 5 400 kg (il. podst.: 1 350 kg il. w opcji: 4 050 kg) Chrzan tarty 900 kg (il. podst.: 225 kg il. w opcji: 675 kg) Buraczki marynowane tarte 6 900 kg (il. podst.: 1 725 kg il. w opcji: 5 175 kg) Buraczki marynowane kulki 800 kg (il. podst.: 200 kg il. w opcji: 600 kg) Oliwki czarne 90 kg (il. podst.: 23 kg il. w opcji: 67 kg) Oliwki zielone 150 kg (il. podst.: 38 kg il. w opcji: 112 kg) Ćwikła z chrzanem 626 kg (il. podst.: 157 kg il. w opcji: 469 kg) Sałatka warzywna 5-składnikowa 4 900 kg (il. podst.: 1 225 kg il. w opcji: 3 675 kg) Sałatka warzywna 2-składnikowa 2 150 kg (il. podst.: 538 kg il. w opcji: 1 612 kg) Sałatka z czerwonej kapusty 3 850 kg (il. podst.: 963 kg il. w opcji: 2 887 kg) Sałatka szwedzka 5 700 kg (il. podst.: 1 425 kg il. w opcji: 4 275 kg) Sałatka rubinowa 2 800 kg (il. podst.: 700 kg il. w opcji: 2 100 kg) Sałatka naddunajska 3 200 kg (il. podst.: 800 kg il. w opcji: 2 400 kg) Sałatka selerowo-marchwiowa 3 500 kg (il. podst.: 875 kg il. w opcji: 2 625 kg) Sałatka warzywna 1 100 kg (il. podst.: 275 kg il. w opcji: 825 kg) Sałatka patisonowa 1 400 kg (il. podst.: 350 kg il. w opcji: 1 050 kg) Szczaw konserwowy 1 140 kg (il. podst.: 285 kg il. w opcji: 855 kg) Przecier ogórkowy 960 kg (il. podst.: 240 kg il. w opcji: 720 kg) Przecier pomidorowy (passata) 500 kg (il. podst.: 125 kg il. w opcji: 375 kg) Kukurydza konserwowa 2 200 kg (il. podst.: 550 kg il. w opcji: 1 650 kg) Groszek konserwowy 500 kg (il. podst.: 125 kg il. w opcji: 375 kg) Fasola biała konserwowa 60 kg (il. podst.: 15 kg il. w opcji: 45 kg) Fasola czerwona konserwowa 80 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 60 kg) Pieczarki marynowane 1 350 kg (il. podst.: 338 kg il. w opcji: 1 012 kg) Pomidory krojone w soku pomidorowym 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Pomidory całe w soku pomidorowym 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Leczo pieczarkowe 650 kg (il. podst.: 163 kg il. w opcji: 487 kg) Seler konserwowy 660 kg (il. podst.: 165 kg il. w opcji: 495 kg) Jabłka suszone 12 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 9 kg) Śliwki suszone 90 kg (il. podst.: 23 kg il. w opcji: 67 kg) Śliwki suszone wędzone 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Pomidory suszone 16 kg (il. podst.: 4 kg il. w opcji: 12 kg) Pomidory suszone w zalewie olejowej 60 kg (il. podst.: 16 kg il. w opcji: 44 kg) Morele suszone 56 kg (il. podst.: 14 kg il. w opcji: 42 kg) Żurawina suszona 18 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 13 kg) Żurawina do mięs 30 kg (il. podst.: 8 kg il. w opcji: 22 kg) Powidła śliwkowe 520 kg (il. podst.: 130 kg il. w opcji: 390 kg) Dżem truskawkowy niskosłodzony 150 kg (il. podst.: 38 kg il. w opcji: 112 kg) Dżem malinowy niskosłodzony 150 kg (il. podst.: 38 kg il. w opcji: 112 kg) Dżem wiśniowy niskosłodzony 150 kg (il. podst.: 38 kg il. w opcji: 112 kg) Dżem morelowy niskosłodzony 150 kg (il. podst.: 38 kg il. w opcji: 112 kg) Frużelina (różne smaki) 200 kg (il. podst.: 50 kg il. w opcji: 150 kg) Konfitury (różne smaki) 330 kg (il. podst.: 83 kg il. w opcji: 247 kg) Pestki dyni łuskane 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Słonecznik łuskany 31 kg (il. podst.: 8 kg il. w opcji: 23 kg) Orzechy włoskie łuskane 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Mak niebieski 16 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 11 kg) Sezam 8 kg (il. podst.: 2 kg il. w opcji: 6 kg) Orzechy nerkowca 16 kg (il. podst.: 4 kg il. w opcji: 12 kg ) Mieszanka studencka 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Rodzynki 60 kg (il. podst.: 16 kg il. w opcji: 44 kg) Płatki migdałowe 12 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 9 kg) Ananas w syropie 520 kg (il. podst.: 130 kg il. w opcji: 390 kg) Brzoskwinia w syropie 450 kg (il. podst.: 113 kg il. w opcji: 337 kg) Gruszki w syropie 100 kg (il. podst.: 25 kg il. w opcji: 75 kg) Pasta warzywna 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Mleczko kokosowe 10 l (il. podst.: 3 l il. w opcji: 7 l) Zakwas z buraków 100 l (il. podst.: 25 l il. w opcji: 75 l) Mus owocowy 100 kg (il. podst.: 25 kg il. w opcji: 75 kg) Mus owocowo-warzywny 100 kg (il. podst.: 25 kg il. w opcji: 75 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Pikle ogórkowe 3 225 kg Pikle z cukinii 225 kg Ogórki konserwowe 6 450 kg Ogórki słodko-kwaśne 2 625 kg Cebulki marynowane 37 kg Papryka marynowana 4 050 kg Chrzan tarty 675 kg Buraczki marynowane tarte 5 175 kg Buraczki marynowane kulki 600 kg Oliwki czarne 67 kg Oliwki zielone 112 kg Ćwikła z chrzanem 469 kg Sałatka warzywna 5-składnikowa 3 675 kg Sałatka warzywna 2-składnikowa 1 612 kg Sałatka z czerwonej kapusty 2 887 kg Sałatka szwedzka 4 275 kg Sałatka rubinowa 2 100 kg Sałatka naddunajska 2 400 kg Sałatka selerowo-marchwiowa 2 625 kg Sałatka warzywna 825 kg Sałatka patisonowa 1 050 kg Szczaw konserwowy 855 kg Przecier ogórkowy 720 kg Przecier pomidorowy (passata) 375 kg Kukurydza konserwowa 1 650 kg Groszek konserwowy 375 kg Fasola biała konserwowa 45 kg Fasola czerwona konserwowa 60 kg Pieczarki marynowane 1 012 kg Pomidory krojone w soku pomidorowym 30 kg Pomidory całe w soku pomidorowym 30 kg Leczo pieczarkowe 487 kg Seler konserwowy 495 kg Jabłka suszone 9 kg Śliwki suszone 67 kg Śliwki suszone wędzone 7 kg Pomidory suszone 12 kg Pomidory suszone w zalewie olejowej 44 kg Morele suszone 42 kg Żurawina suszona 13 kg Żurawina do mięs 22 kg Powidła śliwkowe 390 kg Dżem truskawkowy niskosłodzony 112 kg Dżem malinowy niskosłodzony 112 kg Dżem wiśniowy niskosłodzony 112 kg Dżem morelowy niskosłodzony 112 kg Frużelina (różne smaki) 150 kg Konfitury (różne smaki) 247 kg Pestki dyni łuskane 7 kg Słonecznik łuskany 23 kg Orzechy włoskie łuskane 7 kg Mak niebieski 11 kg Sezam 6 kg Orzechy nerkowca 12 kg Mieszanka studencka 7 kg Rodzynki 44 kg Płatki migdałowe 9 kg Ananas w syropie 390 kg Brzoskwinia w syropie 337 kg Gruszki w syropie 75 kg Pasta warzywna 7 kg Mleczko kokosowe 7 l Zakwas z buraków 75 l Mus owocowy 75 kg Mus owocowo-warzywny 75 kg
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych z rejonu Ustka, Lębork, Chojnice, Koszalin, Darłowo i ośrodka szkolenia poligonowego Ustka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ: Pikle ogórkowe 400 kg (il. podst.: 100 kg il. w opcji: 300 kg) Pikle z cukinii 300 kg (il. podst.: 75 kg il. w opcji: 225 kg) Ogórki konserwowe 4 500 kg (il. podst.: 1 125 kg il. w opcji: 3 375 kg) Ogórki słodko-kwaśne 1 700 kg (il. podst.: 425 kg il. w opcji: 1 275 kg) Szparagi konserwowe 200 kg (il. podst.: 50 kg il. w opcji: 150 kg) Papryka marynowana 4 500 kg (il. podst.: 1 125 kg il. w opcji: 3 375 kg) Chrzan tarty 400 kg (il. podst.: 100 kg il. w opcji: 300 kg) Buraczki marynowane tarte 600 kg (il. podst.: 150 kg il. w opcji: 450 kg) Oliwki zielone 100 kg (il. podst.: 26 kg il. w opcji: 74 kg) Ćwikła z chrzanem 350 kg (il. podst.: 88 kg il. w opcji: 262 kg) Sałatka warzywna 5-składnikowa 2 100 kg (il. podst.: 525 kg il. w opcji: 1 575 kg) Sałatka warzywna 2-składnikowa 1 900 kg (il. podst.: 475 kg il. w opcji: 1 425 kg) Sałatka z czerwonej kapusty 1 700 kg (il. podst.: 425 kg il. w opcji: 1 275 kg) Sałatka szwedzka 2 700 kg (il. podst.: 675 kg il. w opcji: 2 025 kg) Sałatka rubinowa 2 100 kg (il. podst.: 525 kg il. w opcji: 1 575 kg) Sałatka naddunajska 1 900 kg (il. podst.: 475 kg il. w opcji: 1 425 kg) Sałatka selerowo-marchwiowa 1 900 kg (il. podst.: 475 kg il. w opcji: 1 425 kg) Sałatka warzywna 1 900 kg (il. podst.: 475 kg il. w opcji: 1 425 kg) Sałatka patisonowa 2 100 kg (il. podst.: 525 kg il. w opcji: 1 575 kg) Szczaw konserwowy 1 200 kg (il. podst.: 300 kg il. w opcji: 900 kg) Przecier ogórkowy 250 kg (il. podst.: 63 kg il. w opcji: 187 kg) Przecier pomidorowy (passata) 200 kg (il. podst.: 50 kg il. w opcji: 150 kg) Kukurydza konserwowa 1 600 kg (il. podst.: 400 kg il. w opcji: 1 200 kg) Ciecierzyca konserwowa 60 kg (il. podst.: 15 kg il. w opcji: 45 kg) Groszek konserwowy 1 100 kg (il. podst.: 275 kg il. w opcji: 825 kg) Fasola biała konserwowa 60 kg (il. podst.: 15 kg il. w opcji: 45 kg) Fasola czerwona konserwowa 60 kg (il. podst.: 15 kg il. w opcji: 45 kg) Soczewica konserwowa 60 kg (il. podst.: 15 kg il. w opcji: 45 kg) Pieczarki marynowane 4 800 kg (il. podst.: 1 200 kg il. w opcji: 3 600 kg) Pomidory całe w soku pomidorowym 120 kg (il. podst.: 30 kg il. w opcji: 90 kg) Leczo pieczarkowe 2 600 kg (il. podst.: 650 kg il. w opcji: 1 950 kg) Seler konserwowy 420 kg (il. podst.: 105 kg il. w opcji: 315 kg) Jabłka suszone 20 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 15 kg) Śliwki suszone 20 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 15 kg) Pomidory suszone 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Pomidory suszone w zalewie olejowej 110 kg (il. podst.: 28 kg il. w opcji: 82 kg) Morele suszone 30 kg (il. podst.: 8 kg il. w opcji: 22 kg) Żurawina suszona 20 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 15 kg) Żurawina do mięs 120 kg (il. podst.: 30 kg il. w opcji: 90 kg) Powidła śliwkowe 900 kg (il. podst.: 225 kg il. w opcji: 675 kg) Dżem truskawkowy niskosłodzony 1 000 kg (il. podst.: 250 kg il. w opcji: 750 kg) Dżem malinowy niskosłodzony 1 000 kg (il. podst.: 250 kg il. w opcji: 750 kg) Dżem wiśniowy niskosłodzony 1 000 kg (il. podst.: 250 kg il. w opcji: 750 kg) Dżem morelowy niskosłodzony 1 000 kg (il. podst.: 250 kg il. w opcji: 750 kg) Frużelina (różne smaki) 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Konfitury (różne smaki) 100 kg (il. podst.: 25 kg il. w opcji: 75 kg) Pestki dyni łuskane 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Słonecznik łuskany 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Orzechy włoskie łuskane 20 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 15 kg) Mak niebieski 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Sezam 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Orzechy nerkowca 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Mieszanka studencka 20 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 15 kg) Rodzynki 20 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 15 kg) Płatki migdałowe 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Ananas w syropie 760 kg (il. podst.: 190 kg il. w opcji: 570 kg) Brzoskwinia w syropie 300 kg (il. podst.: 75 kg il. w opcji: 225 kg) Gruszki w syropie 100 kg (il. podst.: 25 kg il. w opcji: 75 kg) Pasta warzywna 100 kg (il. podst.: 25 kg il. w opcji: 75 kg) Mleczko kokosowe 50 l (il. podst.: 13 l il. w opcji: 37 l) Mus owocowy 50 kg (il. podst.: 13 kg il. w opcji: 37 kg) Mus owocowo-warzywny 50 kg (il. podst.: 13 kg il. w opcji: 37 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15331450 Verarbeitete Oliven, 15332410 Trockenobst, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15332400 Obstkonserven, 03222115 Rosinen, 03211900 Getreideerzeugnisse, 03222120 Kokosnüsse, 03222000 Früchte und Nüsse, 15332100 Verarbeitetes Obst, 15842400 Früchte, Nüsse oder Fruchtschalen, mit Zucker haltbar gemacht, 15332290 Konfitüren, 03111500 Sesamsamen, 15332310 Geröstete oder gesalzene Nüsse, 15332150 Verarbeitete Birnen, 03222116 Feigen, 15331425 Tomatenmark/Paradeisermark, 15331500 In Essig konserviertes Gemüse, 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Pikle ogórkowe 300 kg Pikle z cukinii 225 kg Ogórki konserwowe 3 375 kg Ogórki słodko-kwaśne 1 275 kg Szparagi konserwowe 150 kg Papryka marynowana 3 375 kg Chrzan tarty 300 kg Buraczki marynowane tarte 450 kg Oliwki zielone 74 kg Ćwikła z chrzanem 262 kg Sałatka warzywna 5-składnikowa 1 575 kg Sałatka warzywna 2-składnikowa 1 425 kg Sałatka z czerwonej kapusty 1 275 kg Sałatka szwedzka 2 025 kg Sałatka rubinowa 1 575 kg Sałatka naddunajska 1 425 kg Sałatka selerowo-marchwiowa 1 425 kg Sałatka warzywna 1 425 kg Sałatka patisonowa 1 575 kg Szczaw konserwowy 900 kg Przecier ogórkowy 187 kg Przecier pomidorowy (passata) 150 kg Kukurydza konserwowa 1 200 kg Ciecierzyca konserwowa 45 kg Groszek konserwowy 825 kg Fasola biała konserwowa 45 kg Fasola czerwona konserwowa 45 kg Soczewica konserwowa 45 kg Pieczarki marynowane 3 600 kg Pomidory całe w soku pomidorowym 90 kg Leczo pieczarkowe 1 950 kg Seler konserwowy 315 kg Jabłka suszone 15 kg Śliwki suszone 15 kg Pomidory suszone 30 kg Pomidory suszone w zalewie olejowej 82 kg Morele suszone 22 kg Żurawina suszona 15 kg Żurawina do mięs 90 kg Powidła śliwkowe 675 kg Dżem truskawkowy niskosłodzony 750 kg Dżem malinowy niskosłodzony 750 kg Dżem wiśniowy niskosłodzony 750 kg Dżem morelowy niskosłodzony 750 kg Frużelina (różne smaki) 30 kg Konfitury (różne smaki) 75 kg Pestki dyni łuskane 7 kg Słonecznik łuskany 7 kg Orzechy włoskie łuskane 15 kg Mak niebieski 7 kg Sezam 7 kg Orzechy nerkowca 7 kg Mieszanka studencka 15 kg Rodzynki 15 kg Płatki migdałowe 7 kg Ananas w syropie 570 kg Brzoskwinia w syropie 225 kg Gruszki w syropie 75 kg Pasta warzywna 75 kg Mleczko kokosowe 37 l Mus owocowy 37 kg Mus owocowo-warzywny 37 kg
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych z rejonu Wejherowo, Gdynia, Siemirowice, Malbork, Pruszcz Gdański.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ: Pikle ogórkowe 200 kg (il. podst.: 50 kg il. w opcji: 150 kg) Pikle z cukinii 4 500 kg (il. podst.: 1 125 kg il. w opcji: 3 375 kg) Ogórki konserwowe 11 200 kg (il. podst.: 2 800 kg il. w opcji: 8 400 kg) Ogórki słodko-kwaśne 800 kg (il. podst.: 200 kg il. w opcji: 600 kg) Szparagi konserwowe 299 kg (il. podst.: 75 kg il. w opcji: 224 kg) Cebulki marynowane 49 kg (il. podst.: 12 kg il. w opcji: 37 kg) Papryka marynowana 10 900 kg (il. podst.: 2 725 kg il. w opcji: 8 175 kg) Chrzan tarty 3 300 kg (il. podst.: 825 kg il. w opcji: 2 475 kg) Buraczki marynowane tarte 6 200 kg (il. podst.: 1 550 kg il. w opcji: 4 650 kg) Buraczki marynowane kulki 200 kg (il. podst.: 50 kg il. w opcji: 150 kg) Oliwki czarne 2 120 kg (il. podst.: 530 kg il. w opcji: 1 590 kg) Oliwki zielone 2 320 kg (il. podst.: 580 kg il. w opcji: 1 740 kg) Ćwikła z chrzanem 950 kg (il. podst.: 238 kg il. w opcji: 712 kg) Sałatka warzywna 5-składnikowa 4 800 kg (il. podst.: 1 200 kg il. w opcji: 3 600 kg) Sałatka warzywna 2-składnikowa 2 000 kg (il. podst.: 500 kg il. w opcji: 1 500 kg) Sałatka z czerwonej kapusty 5 000 kg (il. podst.: 1 250 kg il. w opcji: 3 750 kg) Sałatka szwedzka 5 600 kg (il. podst.: 1 400 kg il. w opcji: 4 200 kg) Sałatka rubinowa 4 550 kg (il. podst.: 1 138 kg il. w opcji: 3 412 kg) Sałatka naddunajska 4 600 kg (il. podst.: 1 150 kg il. w opcji: 3 450 kg) Sałatka selerowo-marchwiowa 3 300 kg (il. podst.: 825 kg il. w opcji: 2 475 kg) Sałatka warzywna 1 000 kg (il. podst.: 250 kg il. w opcji: 750 kg) Sałatka patisonowa 700 kg (il. podst.: 175 kg il. w opcji: 525 kg) Szczaw konserwowy 3 650 kg (il. podst.: 913 kg il. w opcji: 2 737 kg) Przecier ogórkowy 1 750 kg (il. podst.: 438 kg il. w opcji: 1 312 kg) Przecier pomidorowy (passata) 2 750 kg (il. podst.: 688 kg il. w opcji: 2 062 kg) Kukurydza konserwowa 5 000 kg (il. podst.: 1 250 kg il. w opcji: 3 750 kg) Ciecierzyca konserwowa 120 kg (il. podst.: 30 kg il. w opcji: 90 kg) Groszek konserwowy 4 300 kg (il. podst.: 1 075 kg il. w opcji: 3 225 kg) Fasola biała konserwowa 250 kg (il. podst.: 63 kg il. w opcji: 187 kg) Fasola czerwona konserwowa 350 kg (il. podst.: 88 kg il. w opcji: 262 kg) Soczewica konserwowa 100 kg (il. podst.: 25 kg il. w opcji: 75 kg) Pieczarki marynowane 9 650 kg (il. podst.: 2 413 kg il. w opcji: 7 237 kg) Pomidory krojone w soku pomidorowym 2 650 kg (il. podst.: 663 kg il. w opcji: 1 987 kg) Pomidory całe w soku pomidorowym 750 kg (il. podst.: 188 kg il. w opcji: 562 kg) Leczo pieczarkowe 6 250 kg (il. podst.: 1 563 kg il. w opcji: 4 687 kg) Seler konserwowy 2 170 kg (il. podst.: 543 kg il. w opcji: 1 627 kg) Jabłka suszone 126 kg (il. podst.: 32 kg il. w opcji: 94 kg) Śliwki suszone 96 kg (il. podst.: 25 kg il. w opcji: 71 kg) Śliwki suszone wędzone 616 kg (il. podst.: 154 kg il. w opcji: 462 kg) Pomidory suszone 210 kg (il. podst.: 53 kg il. w opcji: 157 kg) Pomidory suszone w zalewie olejowej 930 kg (il. podst.: 233 kg il. w opcji: 697 kg) Morele suszone 266 kg (il. podst.: 67 kg il. w opcji: 199 kg) Żurawina suszona 296 kg (il. podst.: 74 kg il. w opcji: 222 kg) Żurawina do mięs 930 kg (il. podst.: 233 kg il. w opcji: 697 kg) Powidła śliwkowe 4 600 kg (il. podst.: 1 150 kg il. w opcji: 3 450 kg) Dżem truskawkowy niskosłodzony 1 600 kg (il. podst.: 400 kg il. w opcji: 1 200 kg) Dżem malinowy niskosłodzony 1 600 kg (il. podst.: 400 kg il. w opcji: 1 200 kg) Dżem wiśniowy niskosłodzony 1 600 kg (il. podst.: 400 kg il. w opcji: 1 200 kg) Dżem morelowy niskosłodzony 2 000 kg (il. podst.: 500 kg il. w opcji: 1 500 kg) Frużelina (różne smaki) 150 kg (il. podst.: 38 kg il. w opcji: 112 kg) Konfitury (różne smaki) 260 kg (il. podst.: 65 kg il. w opcji: 195 kg) Pestki dyni łuskane 216 kg (il. podst.: 55 kg il. w opcji: 161 kg) Słonecznik łuskany 216 kg (il. podst.: 55 kg il. w opcji: 161 kg) Orzechy włoskie łuskane 86 kg (il. podst.: 22 kg il. w opcji: 64 kg) Mak niebieski 50 kg (il. podst.: 13 kg il. w opcji: 37 kg) Sezam 106 kg (il. podst.: 27 kg il. w opcji: 79 kg) Orzechy nerkowca 40 kg (il. podst.: 10 kg il. w opcji: 30 kg) Mieszanka studencka 760 kg (il. podst.: 190 kg il. w opcji: 570 kg) Rodzynki 1 110 kg (il. podst.: 278 kg il. w opcji: 832 kg) Figi suszone 10 kg (il. podst.: 3 kg il. w opcji: 7 kg) Płatki migdałowe 510 kg (il. podst.: 128 kg il. w opcji: 382 kg) Ananas w syropie 4 420 kg (il. podst.: 1 105 kg il. w opcji: 3 315 kg) Brzoskwinia w syropie 4 290 kg (il. podst.: 1 073 kg il. w opcji: 3 217 kg) Gruszki w syropie 1 450 kg (il. podst.: 363 kg il. w opcji: 1 087 kg) Pasta warzywna 1 330 kg (il. podst.: 333 kg il. w opcji: 997 kg) Mleczko kokosowe 220 l (il. podst.: 55 l il. w opcji: 165 l) Gruszki w zalewie octowej 20 kg (il. podst.: 5 kg il. w opcji: 15 kg) Zakwas z buraków 20 l (il. podst.: 5 l il. w opcji: 15 l) Mus owocowy 1 390 kg (il. podst.: 348 kg il. w opcji: 1 042 kg) Mus owocowo-warzywny 1 390 kg (il. podst.: 348 kg il. w opcji: 1 042 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Menge: 120 000 Kilogramm
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Pikle ogórkowe 150 kg Pikle z cukinii 3 375 kg Ogórki konserwowe 8 400 kg Ogórki słodko-kwaśne 600 kg Szparagi konserwowe 224 kg Cebulki marynowane 37 kg Papryka marynowana 8 175 kg Chrzan tarty 2 475 kg Buraczki marynowane tarte 4 650 kg Buraczki marynowane kulki 150 kg Oliwki czarne 1 590 kg Oliwki zielone 1 740 kg Ćwikła z chrzanem 712 kg Sałatka warzywna 5-składnikowa 3 600 kg Sałatka warzywna 2-składnikowa 1 500 kg Sałatka z czerwonej kapusty 3 750 kg Sałatka szwedzka 4 200 kg Sałatka rubinowa 3 412 kg Sałatka naddunajska 3 450 kg Sałatka selerowo-marchwiowa 2 475 kg Sałatka warzywna 750 kg Sałatka patisonowa 525 kg Szczaw konserwowy 2 737 kg Przecier ogórkowy 1 312 kg Przecier pomidorowy (passata) 2 062 kg Kukurydza konserwowa 3 750 kg Ciecierzyca konserwowa 90 kg Groszek konserwowy 3 225 kg Fasola biała konserwowa 187 kg Fasola czerwona konserwowa 262 kg Soczewica konserwowa 75 kg Pieczarki marynowane 7 237 kg Pomidory krojone w soku pomidorowym 1 987 kg Pomidory całe w soku pomidorowym 562 kg Leczo pieczarkowe 4 687 kg Seler konserwowy 1 627 kg Jabłka suszone 94 kg Śliwki suszone 71 kg Śliwki suszone wędzone 462 kg Pomidory suszone 157 kg Pomidory suszone w zalewie olejowej 697 kg Morele suszone 199 kg Żurawina suszona 222 kg Żurawina do mięs 697 kg Powidła śliwkowe 3 450 kg Dżem truskawkowy niskosłodzony 1 200 kg Dżem malinowy niskosłodzony 1 200 kg Dżem wiśniowy niskosłodzony 1 200 kg Dżem morelowy niskosłodzony 1 500 kg Frużelina (różne smaki) 112 kg Konfitury (różne smaki) 195 kg Pestki dyni łuskane 161 kg Słonecznik łuskany 161 kg Orzechy włoskie łuskane 64 kg Mak niebieski 37 kg Sezam 79 kg Orzechy nerkowca 30 kg Mieszanka studencka 570 kg Rodzynki 832 kg Figi suszone 7 kg Płatki migdałowe 382 kg Ananas w syropie 3 315 kg Brzoskwinia w syropie 3 217 kg Gruszki w syropie 1 087 kg Pasta warzywna 997 kg Mleczko kokosowe 165 l Gruszki w zalewie octowej 15 kg Zakwas z buraków 15 l Mus owocowy 1 042 kg Mus owocowo-warzywny 1 042 kg
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych z rejonu Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Grupa, Brodnica, Chełmno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów warzywnych i owocowych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ: Pikle ogórkowe 4 541 kg (il. podst.: 1 195 kg il. w opcji: 3 346 kg) Pikle z cukinii 4 009 kg (il. podst.: 1 055 kg il. w opcji: 2 954 kg) Ogórki konserwowe 14 345 kg (il. podst.: 3 775 kg il. w opcji: 10 570 kg) Ogórki słodko-kwaśne 4 770 kg (il. podst.: 1 256 kg il. w opcji: 3 514 kg) Szparagi konserwowe 1 654 kg (il. podst.: 436 kg il. w opcji: 1 218 kg) Cebulki marynowane 487 kg (il. podst.: 129 kg il. w opcji: 358 kg) Papryka marynowana 10 830 kg (il. podst.: 2 850 kg il. w opcji: 7 980 kg) Chrzan tarty 3 335 kg (il. podst.: 878 kg il. w opcji: 2 457 kg) Buraczki marynowane tarte 5 901 kg (il. podst.: 1 554 kg il. w opcji: 4 347 kg) Buraczki marynowane kulki 7 695 kg (il. podst.: 2 025 kg il. w opcji: 5 670 kg) Oliwki czarne 848 kg (il. podst.: 224 kg il. w opcji: 624 kg) Oliwki zielone 848 kg (il. podst.: 224 kg il. w opcji: 624 kg) Ćwikła z chrzanem 4 143 kg (il. podst.: 1 091 kg il. w opcji: 3 052 kg) Sałatka warzywna 5-składnikowa 10 888 kg (il. podst.: 2 866 kg il. w opcji: 8 022 kg) Sałatka warzywna 2-składnikowa 4 712 kg (il. podst.: 1 240 kg il. w opcji: 3 472 kg) Sałatka z czerwonej kapusty 4 712 kg (il. podst.: 1 240 kg il. w opcji: 3 472 kg) Sałatka szwedzka 11 714 kg (il. podst.: 3 083 kg il. w opcji: 8 631 kg) Sałatka rubinowa 9 625 kg (il. podst.: 2 534 kg il. w opcji: 7 091 kg) Sałatka naddunajska 4 389 kg (il. podst.: 1 155 kg il. w opcji: 3 234 kg) Sałatka selerowo-marchwiowa 3 059 kg (il. podst.: 805 kg il. w opcji: 2 254 kg) Sałatka warzywna 3 582 kg (il. podst.: 943 kg il. w opcji: 2 639 kg) Sałatka patisonowa 8 551 kg (il. podst.: 2 251 kg il. w opcji: 6 300 kg) Szczaw konserwowy 3 156 kg (il. podst.: 979 kg il. w opcji: 2 177 kg) Przecier ogórkowy 1 416 kg (il. podst.: 373 kg il. w opcji: 1 043 kg) Przecier pomidorowy (passata) 6 206 kg (il. podst.: 1 634 kg il. w opcji: 4 572 kg) Kukurydza konserwowa 6 356 kg (il. podst.: 1 673 kg il. w opcji: 4 683 kg) Ciecierzyca konserwowa 772 kg (il. podst.: 204 kg il. w opcji: 568 kg) Groszek konserwowy 4 172 kg (il. podst.: 1 099 kg il. w opcji: 3 073 kg) Fasola biała konserwowa 2 129 kg (il. podst.: 561 kg il. w opcji: 1 568 kg) Fasola czerwona konserwowa 2 984 kg (il. podst.: 786 kg il. w opcji: 2 198 kg) Soczewica konserwowa 476 kg (il. podst.: 126 kg il. w opcji: 350 kg) Pieczarki marynowane 5 814 kg (il. podst.: 1 530 kg il. w opcji: 4 284 kg) Pomidory krojone w soku pomidorowym 2 158 kg (il. podst.: 569 kg il. w opcji: 1 589 kg) Pomidory całe w soku pomidorowym 2 689 kg (il. podst.: 708 kg il. w opcji: 1 981 kg) Leczo pieczarkowe 6 033 kg (il. podst.: 1 588 kg il. w opcji: 4 445 kg) Seler konserwowy 1 615 kg (il. podst.: 425 kg il. w opcji: 1 190 kg) Jabłka suszone 214 kg (il. podst.: 56 kg il. w opcji: 158 kg) Śliwki suszone 865 kg (il. podst.: 228 kg il. w opcji: 637 kg) Śliwki suszone wędzone 287 kg (il. podst.: 76 kg il. w opcji: 211 kg) Pomidory suszone 392 kg (il. podst.: 104 kg il. w opcji: 288 kg) Pomidory suszone w zalewie olejowej 1 828 kg (il. podst.: 482 kg il. w opcji: 1 346 kg) Morele suszone 695 kg (il. podst.: 184 kg il. w opcji: 511 kg) Żurawina suszona 827 kg (il. podst.: 218 kg il. w opcji: 609 kg) Żurawina do mięs 619 kg (il. podst.: 164 kg il. w opcji: 455 kg) Powidła śliwkowe 5 510 kg (il. podst.: 1 450 kg il. w opcji: 4 060 kg) Dżem truskawkowy niskosłodzony 3 439 kg (il. podst.: 905 kg il. w opcji: 2 534 kg) Dżem malinowy niskosłodzony 3 857 kg (il. podst.: 1 015 kg il. w opcji: 2 842 kg) Dżem wiśniowy niskosłodzony 3 477 kg (il. podst.: 915 kg il. w opcji: 2 562 kg) Dżem morelowy niskosłodzony 3 857 kg (il. podst.: 1 015 kg il. w opcji: 2 842 kg) Frużelina (różne smaki) 452 kg (il. podst.: 120 kg il. w opcji: 332 kg) Konfitury (różne smaki) 589 kg (il. podst.: 155 kg il. w opcji: 434 kg) Pestki dyni łuskane 506 kg (il. podst.: 134 kg il. w opcji: 372 kg) Słonecznik łuskany 506 kg (il. podst.: 134 kg il. w opcji: 372 kg) Orzechy włoskie łuskane 591 kg (il. podst.: 156 kg il. w opcji: 435 kg) Mak niebieski 54 kg (il. podst.: 15 kg il. w opcji: 39 kg) Sezam 269 kg (il. podst.: 72 kg il. w opcji: 197 kg) Orzechy nerkowca 385 kg (il. podst.: 101 kg il. w opcji: 284 kg) Mieszanka studencka 1 284 kg (il. podst.: 338 kg il. w opcji: 946 kg) Rodzynki 923 kg (il. podst.: 244 kg il. w opcji: 679 kg) Figi suszone 267 kg (il. podst.: 71 kg il. w opcji: 196 kg) Płatki migdałowe 382 kg (il. podst.: 102 kg il. w opcji: 280 kg) Ananas w syropie 4 266 kg (il. podst.: 1 123 kg il. w opcji: 3 143 kg) Brzoskwinia w syropie 2 528 kg (il. podst.: 666 kg il. w opcji: 1 862 kg) Gruszki w syropie 1 322 kg (il. podst.: 348 kg il. w opcji: 974 kg) Pasta warzywna 639 kg (il. podst.: 169 kg il. w opcji: 470 kg) Mleczko kokosowe 1 132 l (il. podst.: 298 l il. w opcji: 834 l) Gruszki w zalewie octowej 1 094 kg (il. podst.: 289 kg il. w opcji: 805 kg) Zakwas z buraków 924 l (il. podst.: 244 l il. w opcji: 680 l) Mus owocowy 2 006 kg (il. podst.: 528 kg il. w opcji: 1 478 kg) Mus owocowo-warzywny 1 095 kg (il. podst.: 289 kg il. w opcji: 806 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Menge: 533 000 Kilogramm
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Pikle ogórkowe 3 346 kg Pikle z cukinii 2 954 kg Ogórki konserwowe 10 570 kg Ogórki słodko-kwaśne 3 514 kg Szparagi konserwowe 1 218 kg Cebulki marynowane 358 kg Papryka marynowana 7 980 kg Chrzan tarty 2 457 kg Buraczki marynowane tarte 4 347 kg Buraczki marynowane kulki 5 670 kg Oliwki czarne 624 kg Oliwki zielone 624 kg Ćwikła z chrzanem 3 052 kg Sałatka warzywna 5-składnikowa 8 022 kg Sałatka warzywna 2-składnikowa 3 472 kg Sałatka z czerwonej kapusty 3 472 kg Sałatka szwedzka 8 631 kg Sałatka rubinowa 7 091 kg Sałatka naddunajska 3 234 kg Sałatka selerowo-marchwiowa 2 254 kg Sałatka warzywna 2 639 kg Sałatka patisonowa 6 300 kg Szczaw konserwowy 2 177 kg Przecier ogórkowy 1 043 kg Przecier pomidorowy (passata) 4 572 kg Kukurydza konserwowa 4 683 kg Ciecierzyca konserwowa 568 kg Groszek konserwowy 3 073 kg Fasola biała konserwowa 1 568 kg Fasola czerwona konserwowa 2 198 kg Soczewica konserwowa 350 kg Pieczarki marynowane 4 284 kg Pomidory krojone w soku pomidorowym 1 589 kg Pomidory całe w soku pomidorowym 1 981 kg Leczo pieczarkowe 4 445 kg Seler konserwowy 1 190 kg Jabłka suszone 158 kg Śliwki suszone 637 kg Śliwki suszone wędzone 211 kg Pomidory suszone 288 kg Pomidory suszone w zalewie olejowej 1 346 kg Morele suszone 511 kg Żurawina suszona 609 kg Żurawina do mięs 455 kg Powidła śliwkowe 4 060 kg Dżem truskawkowy niskosłodzony 2 534 kg Dżem malinowy niskosłodzony 2 842 kg Dżem wiśniowy niskosłodzony 2 562 kg Dżem morelowy niskosłodzony 2 842 kg Frużelina (różne smaki) 332 kg Konfitury (różne smaki) 434 kg Pestki dyni łuskane 372 kg Słonecznik łuskany 372 kg Orzechy włoskie łuskane 435 kg Mak niebieski 39 kg Sezam 197 kg Orzechy nerkowca 284 kg Mieszanka studencka 946 kg Rodzynki 679 kg Figi suszone 196 kg Płatki migdałowe 280 kg Ananas w syropie 3 143 kg Brzoskwinia w syropie 1 862 kg Gruszki w syropie 974 kg Pasta warzywna 470 kg Mleczko kokosowe 834 l Gruszki w zalewie octowej 805 kg Zakwas z buraków 680 l Mus owocowy 1 478 kg Mus owocowo-warzywny 806 kg