2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych, mebli medycznych, wyposażenia i sprzętu chłodniczego dla Kliniki Gastroenterologii, Kliniki Hematologii i Ośrodka Przeszczepiania Szpiku Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych, mebli medycznych, wyposażenia i sprzętu chłodniczego do Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB. 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3.Zamówienie zostało podzielone na 10 pakietów. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5.Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Interne Kennung: P/040/2026/SZ/WIM/MON - 19/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39112000 Stühle, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39711130 Kühlschränke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 32324300 Fernsehausrüstung, 33192100 Medizinische Betten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1-Meble i wyposażenie socjalno -biurowe (nadbudowa Kliniki Gastroenterologii)
Beschreibung: Meble i wyposażenie socjalno -biurowe- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2-Meble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej (nadbudowa Kliniki Gastroenterologii)
Beschreibung: Meble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3-Wyposażenie medyczne (nadbudowa Kliniki Gastroenterologii)
Beschreibung: Wyposażenie medyczne- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4-System podwieszanych parawanów (nadbudowa Kliniki Gastroenterologii)
Beschreibung: System podwieszanych parawanów - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5-Łóżka i szafki przyłóżkowe (nadbudowa Kliniki Gastroenterologii)
Beschreibung: Łóżka i szafki przyłóżkowe - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6-Telewizory (nadbudowa Kliniki Gastroenterologii)
Beschreibung: Telewizory - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 32324300 Fernsehausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7-Meble i wyposażenie socjalno -biurowe (remont Kliniki Gastroenterologii, doposażenie Kliniki Hematologii i Ośrodka Przeszczepiania Szpiku)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39141000 Küchenmöbel, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8-Meble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej (remont Kliniki Gastroenterologii, doposażenie Kliniki Hematologii i Ośrodka Przeszczepiania Szpiku)
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9-Wyposażenie medyczne (remont Kliniki Gastroenterologii, doposażenie Kliniki Hematologii i Ośrodka Przeszczepiania Szpiku)
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10-System podwieszanych parawanów (remont Kliniki Gastroenterologii)