See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI OCHRONY I USŁUGI TOWARZYSZĄCE DLA SĄDU OKRĘGOWEGO W LUBLINIE I SĄDÓW FUNKCJONALNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Usługi ochrony osób i mienia: a) świadczone na rzecz Zamawiającego realizowane w formie bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia: • stałej, • stałym dozorze sygnałów alarmowych, • interwencji grupy szybkiego reagowania, • zdalnym dozorze systemów alarmowych, • asyście w czasie tzw. dyżuru aresztanckiego, • asyście przy otwieraniu i zamykaniu budynku, • obsłudze dźwigu/platformy dla osób niepełnosprawnych, • innych wskazanych w niniejszym Załączniku lub Załącznikach 1.1-1.6; b) usługę zabezpieczenia technicznego, polegającą na konserwacji urządzeń: prześwietlarki bagażu i bramowego wykrywacza metali.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Sąd Okręgowy w Lublinie
Beschreibung: Zadanie obejmuje usługi ochrony budynków Sądu Okręgowego w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 43, Krakowskie Przedmieście 47, Placu Czechowicza 1 oraz Okopowej 1
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 3: Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim
Beschreibung: Zadanie obejmuje usługi ochrony budynków Sądu Rejonowego w Opolu Lubelskim przy ul. Przemysłowej 1B
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2: Sąd Rejonowy w Rykach
Beschreibung: Zadanie obejmuje usługi ochrony budynków Sądu Rejonowego w Rykach przy ul. Kościuszki 15 i ul. Kościuszki 21
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Sąd Rejonowy we Włodawie
Beschreibung: Zadanie obejmuje usługi ochrony budynków Sądu Rejonowego we Włodawie przy ul. Sejmowa 7, ul. Rynek 10A, Kościelna 7
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Sąd Rejonowy w Lubartowie
Beschreibung: Zadanie obejmuje usługi ochrony budynków Sądu Rejonowego w Lubartowie przy ul. Lubelska 57
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Sąd Rejonowy w Kraśniku
Beschreibung: Zadanie obejmuje usługi ochrony budynków Sądu Rejonowego w Kraśniku przy ul. Lubelskiej 81, ul. Fabrycznej 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6