See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa pojazdów kolejowych z poziomu P4 i P5
Beschreibung: Wykonanie napraw P4 i P5 i ewentualnie naprawy losowe.
Vorherige Bekanntmachung: 282383-2024
Interne Kennung: 0554/IZ13GM/05790/01529/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naprawa pojazdów kolejowych z poziomu P4 i P5 - Zadanie nr 1
Beschreibung: Wykonanie napraw P4 i P5 i ewentualne naprawy losowe
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 25%
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie 2