See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI LEKARSKIE SPECJALISTÓW PSYCHIATRII W ODDZIAŁACH ORAZ PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I / LUB PEŁNIENIE DYŻURÓW LEK. (IZBA P.)
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie : usług lekarskich specjalistów w dziedzinie: psychiatrii, dyżurów lekarskich w Izbie Przyjęć.
Interne Kennung: 1/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenia wykonywane w wymiarze nie mniej niż 152 godzin miesięcznie, w terminach i godzinach wynikających z miesięcznych harmonogramów, ustalanych między stronami umowy.