See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/175/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek w ilościach określonych w dokumentacji SWZ. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15842100 Schokolade, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 15842000 Schokolade und Süßwaren, 15312310 Kartoffelchips/Erdäpfelchips in verschiedenen Geschmacksrichtungen, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15842300 Süßwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15332310 Geröstete oder gesalzene Nüsse, 15841000 Kakao, 15842210 Trinkschokolade, 15831200 Weißzucker, 15899000 Backpulver, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15833100 Nachspeisen, 15332240 Fruchtgelees, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15898000 Hefe, 15842220 Schokoladenriegel, 15831300 Ahornzucker und Ahornsirup
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 2. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilości podstawowe; 3. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy; 4. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie daty określonej w § 2 ust. 8 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy będzie wymagało zgody Wykonawcy; 5. Skorzystanie z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia (zgodnie z § 2 ust. 9 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy); 6. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 2
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 3
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 4
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 5
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 6
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 7
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 8
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 9
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów oraz używek - zadanie nr 10
Interne Kennung: D/175/2025 - zadanie 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15842100 Schokolade, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 15842000 Schokolade und Süßwaren, 15312310 Kartoffelchips/Erdäpfelchips in verschiedenen Geschmacksrichtungen, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15842300 Süßwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15332310 Geröstete oder gesalzene Nüsse, 15841000 Kakao, 15842210 Trinkschokolade, 15831200 Weißzucker, 15899000 Backpulver, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15833100 Nachspeisen, 15332240 Fruchtgelees, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15898000 Hefe, 15842220 Schokoladenriegel, 15831300 Ahornzucker und Ahornsirup, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse