See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schade- en incidentenafhandeling Limburg
Beschreibung: Aanbesteed wordt het borgen van de schade- en incidentafhandeling aan provinciale eigendommen op provinciale wegen in het noorden (perceel 1) en zuiden (perceel 2) van de provincie Limburg middels een raamovereenkomst. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • Het mobiliseren en ter beschikking stellen van personeel en materieel in spoedeisende gevallen (incidentafhandeling). • Het toepassen van noodzakelijke verkeersmaatregelen in spoedeisende gevallen (incidentafhandeling). • Het ter beschikking stellen van personeel en materieel in niet-spoedeisende gevallen (schadeafhandeling). • Het toepassen en in stand houden van noodzakelijke verkeersmaatregelen in spoedeisende (incidentafhandeling) en niet-spoedeisende (schadeafhandeling) gevallen. • Het leveren en aanbrengen van benodigde materialen ten behoeve van herstel en/of reparaties van schades.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Noord-Limburg
Los: LOT-0002
Titel: Zuid-Limburg