See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2025, w podziale na 5 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2025, w podziale na 5 części: Część nr 1 - Wykonywanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo-terenowych, mikrobusów, i dostawczych będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach oraz w rejonie odpowiedzialności i zabezpieczenia, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb lub wskazań pokładowych systemów kontroli sprawności, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Część nr 2: Wykonywanie obsług i napraw pojazdów ciężarowych i autobusów będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach oraz w rejonie odpowiedzialności i zabezpieczenia, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Część nr 3: Wykonywanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo-terenowych i dostawczych w Garnizonie Bielsko Biała, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Część nr 4: Wykonywanie obsług i napraw bieżących pojazdów czterokołowych i motocykli, będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Część nr 5: Wykonywanie obsług i napraw bieżących pojazdów sanitarnych, będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy dla części od 1 do 5. • Załącznik nr 2 – Specyfikacja techniczna napraw pojazdów dla części od nr 1 do nr 5. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części od nr 1 do nr 5. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 658681-2024
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.95.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Wykonywanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo-terenowych, mikrobusów, i dostawczych będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach oraz w rejonie odpowiedzialności i zabezpieczenia, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb lub wskazań pokładowych systemów kontroli sprawności, a także przebiegu i czasu eksploatacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2025, w podziale na 5 części: Część nr 1 - Wykonywanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo-terenowych, mikrobusów, i dostawczych będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach oraz w rejonie odpowiedzialności i zabezpieczenia, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb lub wskazań pokładowych systemów kontroli sprawności, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy dla części od 1 do 5. • Załącznik nr 2 – Specyfikacja techniczna napraw pojazdów dla części od nr 1 do nr 5. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części od nr 1 do nr 5. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.95.2024 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, do 200%, w związku z możliwością zwiększenia ilości obsług i napraw wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji pojazdów. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego).
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Wykonywanie obsług i napraw pojazdów ciężarowych i autobusów będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach oraz w rejonie odpowiedzialności i zabezpieczenia, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2025, w podziale na 5 części: Część nr 2: Wykonywanie obsług i napraw pojazdów ciężarowych i autobusów będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach oraz w rejonie odpowiedzialności i zabezpieczenia, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy dla części od 1 do 5. • Załącznik nr 2 – Specyfikacja techniczna napraw pojazdów dla części od nr 1 do nr 5. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części od nr 1 do nr 5. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.95.2024 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Wykonywanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo-terenowych i dostawczych w Garnizonie Bielsko Biała, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2025, w podziale na 5 części: Część nr 3: Wykonywanie obsług i napraw pojazdów osobowych, osobowo-terenowych i dostawczych w Garnizonie Bielsko Biała, sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy dla części od 1 do 5. • Załącznik nr 2 – Specyfikacja techniczna napraw pojazdów dla części od nr 1 do nr 5. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części od nr 1 do nr 5. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.95.2024 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Wykonywanie obsług i napraw bieżących pojazdów czterokołowych i motocykli, będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2025, w podziale na 5 części: Część nr 4: Wykonywanie obsług i napraw bieżących pojazdów czterokołowych i motocykli, będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy dla części od 1 do 5. • Załącznik nr 2 – Specyfikacja techniczna napraw pojazdów dla części od nr 1 do nr 5. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części od nr 1 do nr 5. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.95.2024 część 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, do 100%, w związku z możliwością zwiększenia ilości obsług i napraw wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji pojazdów. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego).
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Wykonywanie obsług i napraw bieżących pojazdów sanitarnych, będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu obsług i napraw bieżących pojazdów mechanicznych na rok 2025, w podziale na 5 części: Część nr 5: Wykonywanie obsług i napraw bieżących pojazdów sanitarnych, będących na ewidencji 4 WOG w Gliwicach sukcesywnie przez okres trwania umowy w ilościach i czasie wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy dla części od 1 do 5. • Załącznik nr 2 – Specyfikacja techniczna napraw pojazdów dla części od nr 1 do nr 5. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części od nr 1 do nr 5. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.95.2024 część 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, do 30%, w związku z możliwością zwiększenia ilości obsług i napraw wynikających z bieżących potrzeb, a także przebiegu i czasu eksploatacji pojazdów. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego).