2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31212900 Landelijk Ondersteuningscontract AVM
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het op ad-hoc basis en op aanvraag van de Opdrachtgever leveren van verkeerskundige producten. Het op aanvraag leveren betreft verkeerskundige ondersteuning in de vorm van verkeerskundige producten binnen de AVM-kernprocessen. De aanvragen voor producten of dienstverlening komen in de meeste gevallen vanuit de landelijke AVM-kernteams waarin door de AVM-teams van alle Verkeerscentrales wordt samengewerkt op de kernprocessen (kernteam verkeers-verwachting, kernteam regelscenario’s, kernteam monitoring & evaluatie, kernteam projectadvisering en kernteam verkeerskundig beheer) of uit onderliggende specialistische werkgroepen (werkgroep Diego, werkgroep MobiMaestro, werkgroep DRIP’s, etc.). Ook kan rechtstreeks opdracht worden verstrekt vanuit het landelijk Coördinatoren-AVM overleg. Voor het verkeerskundig beheer VRI en TDI is een apart contract aanbesteed. Vragen op dat gebied vallen daarom buiten deze opdracht. Zie korte beschrijving
Interne Kennung: 31212900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712700 Verkehrsregelung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 - 31212900 Landelijk Ondersteuningscontract AVM
Beschreibung: Zie omschrijving van de hoofdopdracht. Zie korte beschrijving
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Looptijd van de opdracht is 2 jaar met optioneel 2x 1 jaar verlenging.