2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do punktów poborów energii elektrycznej znajdujących się w obiektach Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świdnicy i Żarowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla punktów poboru: do obiektów SP ZOZ w Świdnicy i w Żarowie określonych w tabeli wraz z bilansowaniem handlowym (POB) dla punktu poboru w Szpitalu Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym im. dra Walla w Żarowie gdzie istnieje instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,75 kW. 2. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 t.j.), oraz w oparciu o przepisy wykonawcze do tej ustawy, w szczególności Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz.U. z 2023 r. poz. 819 ze zm.). 3. Wykonawca zawrze z Zamawiającym umowy dostawy energii elektrycznej w odniesieniu do wszystkich punktów poboru energii elektrycznej określonych w załączniku wzoru umowy i formularzu rzeczowo-cenowym wraz z bilansowaniem handlowym (POB) dla punktu poboru w Szpitalu Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym im. dra Walla w Żarowie. 4. Łączne, przewidywane zapotrzebowanie na energię elektryczną dla wszystkich obiektów w okresie 36 miesięcy wyniesie – około 7293,0 MWh (w tabeli podane jest roczne zużycie energii, natomiast łączne przewidywane zapotrzebowanie na energię elektryczną to wynik rocznego zapotrzebowania pomnożony przez trzy lata). 5. Zamawiający oświadcza, że zużycie energii elektrycznej jest oszacowane za okres 12 miesięcy. Planowane zużycie energii elektrycznej ma jedynie charakter orientacyjny - zostało sporządzone na podstawie danych z lat poprzednich. Podane zużycie służy wyłącznie do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu nie pobrania przez Zamawiającego przewidywanej ilości energii elektrycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 26226-2026
Interne Kennung: EA/42/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla punktów poboru: do obiektów SP ZOZ w Świdnicy i w Żarowie określonych w tabeli wraz z bilansowaniem handlowym (POB) dla punktu poboru w Szpitalu Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym im. dra Walla w Żarowie gdzie istnieje instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,75 kW. 2. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 t.j.), oraz w oparciu o przepisy wykonawcze do tej ustawy, w szczególności Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz.U. z 2023 r. poz. 819 ze zm.). 3. Wykonawca zawrze z Zamawiającym umowy dostawy energii elektrycznej w odniesieniu do wszystkich punktów poboru energii elektrycznej określonych w załączniku wzoru umowy i formularzu rzeczowo-cenowym wraz z bilansowaniem handlowym (POB) dla punktu poboru w Szpitalu Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym im. dra Walla w Żarowie.