121656-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa czterech serwerów rack
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa czterech serwerów rack
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa czterech serwerów rack do rozbudowy klastra baz danych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz na warunkach określonych w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungXIV.263.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001