2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRANSPORT SANITARNY PACJENTÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu sanitarnego pacjentów dla „Kutnowskiego Szpitala Samorządowego” Spółka z o.o., ul. Kościuszki 52, 99-300 Kutno, tj.: Pakiet Nr 1 - Transport międzyszpitalny pacjenta zespołem specjalistycznym „S” oraz transport pacjenta z lądowiska na terenie miasta Łodzi do szpitala na terenie miasta Łodzi; Pakiet Nr 2 - Transport międzyszpitalny pacjenta zespołem podstawowym „P”; Pakiet Nr 3 - Transport sanitarny pacjentów na badania diagnostyczne, celem przewozu do domu, do lądowiska i z lądowiska na terenie "KSS" Sp. z o.o.; Pakiet nr 4 - Transport materiałów biologicznych ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i z pozostałych Oddziałów Szpitalnych „KSS” Sp. z o.o.
Interne Kennung: ZP/4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - Transport międzyszpitalny pacjenta zespołem specjalistycznym „S”
Beschreibung: Transport międzyszpitalny pacjenta zespołem specjalistycznym „S” oraz transport pacjenta z lądowiska na terenie miasta Łodzi do szpitala na terenie miasta Łodzi
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Transport międzyszpitalny pacjenta zespołem podstawowym „P”
Beschreibung: Transport międzyszpitalny pacjenta zespołem podstawowym „P”
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Transport sanitarny pacjentów na badania diagnostyczne, celem przewozu do domu, do lądowiska i z lądowiska na terenie "KSS" Sp. z o.o.
Beschreibung: Transport sanitarny pacjentów na badania diagnostyczne, celem przewozu do domu, do lądowiska i z lądowiska na terenie "KSS" Sp. z o.o.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Transport materiałów biologicznych ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i z pozostałych Oddziałów Szpitalnych „KSS” Sp. z o.o.
Beschreibung: Transport materiałów biologicznych ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i z pozostałych Oddziałów Szpitalnych „KSS” Sp. z o.o.
Interne Kennung: Pakiet Nr 4