121728-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Stadtplanung und Landschaftsgestaltung – Tweede fase transitie omgevingsplan
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tweede fase transitie omgevingsplan
Beschreibung: De gemeente Capelle aan den IJssel is op zoek naar een drietal partijen die samen met de opdrachtgever voor de gemeente Capelle aan den IJssel een gemeentedekkend omgevingsplan opstellen conform de gestelde eisen omschreven in deze offerteaanvraag en bijbehorende documenten. Dit gemeentedekkend omgevingsplan moet vóór 19 december 2031 door onze gemeenteraad vastgesteld zijn. Wij willen een raamovereenkomst aangaan met 3 opdrachtnemers. De raamovereenkomst gaat in op 1 september 2026 en loopt tot 19 december 2031. Het maximale bedrag van deze raamovereenkomst is voor de totale opdracht € 850.000,- exclusief btw. Wanneer dit bedrag bereikt is, verloopt daarmee deze raamovereenkomst. Ook als de einddatum van deze raamovereenkomst nog niet bereikt is. De opdracht is opgedeeld in 8 deelopdrachten die door middel van de raamovereenkomsten verdeeld zullen worden.
Interne Kennung: EU/2025.026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1