See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa e-usług w Mieście Ostrów Wielkopolski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa e-usług w Mieście Ostrów Wielkopolski. Rozbudowa e-usług w zakresie umożliwiającym sprawne i efektywne świadczenie e-usług dla użytkowników zewnętrznych (np. obywateli), jak i użytkowników wewnętrznych (np. pracowników JST, szkół) jest niezbędne w celu dalszego poszerzenia zakresu spraw, które obywatele, placówki oświatowe, pracownicy JST mogą załatwić drogą elektroniczną. Optymalizacja istniejących e-usług i procesów wewnątrz urzędowych pozwolą na sprawniejsze funkcjonowanie administracji publicznej. W zakresie działań dotyczących rozwoju e-usług przewiduje się utrzymanie obecnej infrastruktury w sieci oświatowej wraz z innowacjami oraz rozwój rozszerzenie usług skierowanych do mieszkańców, które pozwolą na sprawniejsze załatwianie, spraw urzędowych drogą elektroniczną. W ramach tych operacji e-usługi będą wzmocnione o następujące usługi: 1. Stworzenie Platformy Informacyjno-Płatniczej składającej się z dwóch części: - Płatniczej – umożliwiającej zapłatę online swoich zobowiązań wobec Gminy, opcjonalnie pobrania szablonu polecenia przelewu, - Informacyjnej – prezentującej wybrane zobowiązania podatkowe oraz cywilnoprawne, historię ich płatności, stan rozliczeń, a także szczegółowe informacje dotyczące tych zobowiązań, w tym możliwość pobrania decyzji podatkowej, 2. System Kompleksowej obsługi jednostki posiadający podsystemy: - Elektronicznego obiegu dokumentacji, który zapewni usystematyzowaną i skuteczną wymianę dokumentów pomiędzy użytkownikami oraz przyniesie wymierne korzyści w postaci obniżenia nakładu czasu i kosztów ponoszonych na obsługę dokumentacji poprzez integracje z platformą ePUAP, E-Doręczenia, Platformą elektronicznego fakturowania i systemami dziedzinowymi Urzędu Miejskiego. - Administracyjny ułatwiający administrowanie jego zasobami bazodanowymi oraz sterowanie i ochronę dostępu do tych zasobów wraz z pełnym monitoringiem. Zapewnia to pełną ochronę danych zgodnie z wymogami polskiego prawa. - Ewidencyjny w zakresie podstawowej ewidencji ludności wraz z obsługą wydziału spraw obywatelskich oraz pełną obsługą wyborów (od lokalnych po prezydenckie). Umożliwia także efektywne prowadzenie ewidencji kadrowej. - Otoczenia Finansowo-Księgowo- Budżetowego, który stanowi dopełnienie systemu Księgowości Budżetowej budując dla niego bazę rozrachunkową w zakresie ewidencjonowania i rozliczania księgowego majątku oraz mienia komunalnego, z możliwością zastąpienia dotychczasowych systemów obsługujących podatki lokalne, obliczania rozliczania wynagrodzeń dla pracowników Urzędu, rejestr umów, zaangażowania i zobowiązań, a także ewidencjonowania i rozliczania mandatów oraz zastąpienie dotychczasowego systemu Księgowości Budżetowej.
Vorherige Bekanntmachung: 637767-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48444000 Buchhaltungssystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WRM.RZP.271.34.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48444000 Buchhaltungssystem, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72222300 Informationstechnologiedienste