See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych oraz sprzętu komputerowego, z podziałem na 3 części.
Beschreibung: Dostawa licencji, serwerów i usług serwisowych, z podziałem na 3 części. 1) Część nr 1 – Dostawa przełączników sieciowych wraz z serwisami producenta. 2) Część nr 2 – Dostawa dwóch urządzeń FortiGate 200G wraz z komponentami i serwisami producenta. 3) Część nr 3 – Dostawa sprzętu komputerowego.
Vorherige Bekanntmachung: 756155-2025
Interne Kennung: ZP.272.00054.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych oraz sprzętu komputerowego, z podziałem na 3 części_1
Beschreibung: Część nr 1. Dostawa przełączników sieciowych wraz z serwisami producenta.
Interne Kennung: ZP.272.00054_1.2025
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych oraz sprzętu komputerowego, z podziałem na 3 części_2
Beschreibung: Część nr 2. Dostawa dwóch urządzeń FortiGate 200G wraz z komponentami i serwisami producenta.
Interne Kennung: ZP.272.00054_2.2025
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych oraz sprzętu komputerowego, z podziałem na 3 części_3
Beschreibung: Część nr 3. Dostawa sprzętu komputerowego.
Interne Kennung: ZP.272.00054_3.2025
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen