See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie dróg w sezonie zimowym 2024/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Koniaków o łącznej długości około – 74,90 km. Zamówienie będzie realizowane w poszczególnych sołectwach Gminy w podziale na zadnia, stanowiące jeden rejon odśnieżania. W poszczególnych zadaniach ustalono dwie kolejności odśnieżania, które wynikają ze znaczenia komunikacyjnego poszczególnych dróg. Zamówienie obejmuje: a) odśnieżanie dróg na całej szerokości, b) usuwanie śliskości zimowej dróg przez posypywanie materiałami (piaskiem, mieszanką, solą drogową) w miejscach niebezpiecznych takich jak: skrzyżowania dróg, podjazdy, zjazdy, duże spadki dróg, w okolicach szkół, przystanków autobusowych, c) wywóz śniegu z parkingów oraz innych miejsc ustalonych przez wyznaczonego pracownika Urzędu Gminy, d) prace porządkowe po zakończeniu akcji zimowej lub w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, polegające na usunięciu z dróg i poboczy materiałów uszorstniających w terminie 14 dni po zakończeniu akcji zimowej
Interne Kennung: RI.271.1.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 drogi we wsi Koniaków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Koniaków. W poszczególnych zadaniach ustalono dwie kolejności odśnieżania, które wynikają ze znaczenia komunikacyjnego poszczególnych dróg o łącznej długości 23,40 km oraz zakładanej ilości 37 przejazdów w czasie trwania Umowy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 drogi we wsi Koniaków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Koniaków. W poszczególnych zadaniach ustalono dwie kolejności odśnieżania, które wynikają ze znaczenia komunikacyjnego poszczególnych dróg o łącznej długości 28,20 km oraz zakładanej ilości 30 przejazdów w czasie trwania Umowy
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 drogi we wsi Koniaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Koniaków. W poszczególnych zadaniach ustalono dwie kolejności odśnieżania, które wynikają ze znaczenia komunikacyjnego poszczególnych dróg o łącznej długości 9,80 km oraz zakładanej ilości 37 przejazdów w czasie trwania Umowy
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 drogi we wsi Koniaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Koniaków. W poszczególnych zadaniach ustalono dwie kolejności odśnieżania, które wynikają ze znaczenia komunikacyjnego poszczególnych dróg o łącznej długości 3,90 km oraz zakładanej ilości 37 przejazdów w czasie trwania Umowy
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 drogi we wsi Koniaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Koniaków. W poszczególnych zadaniach ustalono dwie kolejności odśnieżania, które wynikają ze znaczenia komunikacyjnego poszczególnych dróg o łącznej długości 9,60 km oraz zakładanej ilości 35 przejazdów w czasie trwania Umowy.