See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY SPÍNACÍCH PŘÍSTROJŮ DO VEDENÍ VN
Beschreibung: Čerpání dle RD 029-2023, RD 030-2023, RD031-2023, RD 032-2023, RD 033-2023 a RD 034-2023 za období 3-4Q/2025
Vorherige Bekanntmachung: 20283-2022
Interne Kennung: CM21039
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Vypínače 38,5 kV s dálkovým ovládáním
Beschreibung: Čerpání dle RD 034-2023 za období 3-4Q/2025 ( 1 objednávka)
Interne Kennung: CM21039 - část 6
Los: LOT-0001
Titel: Odpínače 25 kV bezkomorové a odpojovače 25 kV
Beschreibung: Čerpání dle RD 029-2023 za 3-4Q/2025 (101 objednávek)
Interne Kennung: CM21039_část 1
Los: LOT-0002
Titel: Odpínače 38,5 kV bezkomorové a odpojovače 38,5 kV
Beschreibung: Čerpání dle RD 030-2023 za 3-4Q/2025 (56 objednávek)
Interne Kennung: CM21039_část 2
Los: LOT-0003
Titel: Odpínače 25 kV komorové a odpínače 25 kV komorové s dálkovým ovládáním
Beschreibung: Čerpání dle RD 031-2023 za období 3-4Q/2025 (162 objednávek)
Interne Kennung: CM21039 - část 3
Los: LOT-0004
Titel: Odpínače 38,5 kV komorové a odpínače 38,5 kV komorové s dálkovým ovládáním
Beschreibung: Čerpání dle RD 032-2023 za období 3-4Q/2025 (113 objednávek)
Interne Kennung: CM21039 - část 4
Los: LOT-0005
Titel: Vypínače 25 kV s dálkovým ovládáním
Beschreibung: Čerpání dle RD 033-2023 za období 3-4Q/2025 ( 1 objednávka)
Interne Kennung: CM21039 - část 5